Z ostatniej chwili:

WYGRANA ZDROWIA !!! /// II Liga PLF /// ZDROWIE GARWOLIN – BÓR REGUT 20:3 /// pogromca ZDROWIA w Pucharze Polski FUTSAL Leszno trafia na Mistrza Polski REKORD Bielsko-Biała

LIGA LZS /// ABSOLWENT Budel Mistrzem Ligi /// GRAZMAT drugie miejsce /// VICTORIA trzecie miejsce

Polargos

Spotkanie przed Ligą LZS

 

Na spotkaniu szefów klubów LZS przed nowym sezonem POLARGOS Powiatowa Liga LZS 2017/18, które odbyło się  w czwartek 26 marca 2018 roku w Garwolinie, zapadły następujące decyzje:


– początek rundy wiosennej został wyznaczony na niedzielę 15 kwietnia 2018 roku. Ostatnia kolejka spotkań I i II Ligi przewidziana jest na 10 czerwca 2018 roku
 

– do II udziału w zmaganiach II Ligi został dopuszczony nowy zespół GKS Górzno, które swoje mecze będzie rozgrywał na boisku Krasnal Arena w Łąkach. Tym samym liczba drużyn w II Lidze wynosi 10 i będziemy teraz mieli pełną kolejkę spotkań, czyli 5 meczów (nikt nie pauzuje).
 

– przegłosowana została zmiana dotycząca zmian zawodników podczas meczu. Obecnie obligatoryjnie gramy systemem zmian hokejowych. Jeśli obie drużyny przed meczem wyrażą chęć grania starym systemem (czyli 6 zmian podczas meczu, oczywiście bez możliwości powrotu), to mogą tym systemem rozegrać spotkanie.
 

przypomnienie ustaleń z jesieni:
– zawodnicy nie mogą grać
w obuwiu z metalowymi wkrętami oraz w tzw. mixach (część kołków metalowych, część z tworzywa sztucznego). Udział w meczu w takim obuwiu będzie traktowany ukaraniem żółtą kartką. Taki zawodnik oczywiście musi zmienić obuwie na prawidłowe, jeśli chce dalej uczestniczyć w spotkaniu.
 

protokół meczowy. Każda drużyna odpowiada za swój protokół meczowy. Brak protokołu oznacza walkower. Jeśli z jakiś przyczyn drużyna nie ma protokołu, to można go napisać odręcznie np. na protokole drużyny przeciwnej (na drugiej stronie). Protokół musi być sporządzony czytelnie i podpisany (ważne jest również wpisanie numerów zawodników). Jeśli zawodnik nie posiada numeru na koszulce wpisujemy 0 (zero).
 

– sprawa ubezpieczenia. Decyzja o tym czy się ubezpieczać należy do każdego zespołu. Drużyny z gminy Garwolin dostały dofinansowanie od wójta na ten cel. Dlatego powinny je wykupić. Wszystkie drużyny mogą się kontaktować z ubezpieczycielem telefonicznie albo osobiście w siedzibie PZU na ul. Staszica w Garwolinie.
Rafał Bytniewski tel. 503 723 333

 

terminarz I Liga 1

terminarz I Liga 2terminarz II Liga 1terminarz II Liga 2

 

 

 

 


 

Copyright © 2019 | First Mag designed by Themes4WP