Z ostatniej chwili:

WYGRANA ZDROWIA !!! /// II Liga PLF /// ZDROWIE GARWOLIN – BÓR REGUT 20:3 /// pogromca ZDROWIA w Pucharze Polski FUTSAL Leszno trafia na Mistrza Polski REKORD Bielsko-Biała

LIGA LZS /// ABSOLWENT Budel Mistrzem Ligi /// GRAZMAT drugie miejsce /// VICTORIA trzecie miejsce

CPI ZAWADY

CPI ZAWADY wygrywa Ligę na Orliku wiosna 2018


W sobotę 2 czerwca 2018 roku zakończyła swoje zmagania LIGA na ORLIKU rozgrywana w ramach Garwolińskiej Ligi Piłkarskiej. W sezonie wiosna 2018 wystartowało 8 zespołów: CPI Zawady, INTERDRUK, KAMAR, KAPSEL & KORKOCIĄG, MED-LEGAL, MICHAŁKI, RADOSNY FUTBOL, WOLNI STRZELCY. Mecze rozgrywane były w soboty na orliku przy Publicznej Szkole Nr 2 w Garwolinie (al. Legionów w Koszarach). Zespoły występowały w amatorskich składach – nie mogli grać „zawodowcy”.

Po 7 emocjonujących kolejkach spotkań Mistrzem Ligi został zespół – CPI Zawady. O tytule mistrzowskim zadecydował ostatni mecz z KAMAREM. Stawką był tytuł mistrzowski. Po najlepszym spotkaniu spośród wszystkich meczów rozegranych w tej edycji, minimalnie lepsi okazali się zawodnicy z przedmieść Garwolina – Zawad. CPI wygrało to spotkanie 3:2. Ciekawostką jest, że na podium znalazły się te same drużyny, które wywalczyły podium podczas Turnieju Kawaleryjskiego.

Zespół Mistrza Ligi – CPI Zawady wystąpił w składzie:
Dominik Baran, Michał Malitka, Stanisław Miazga, Jarosław Mikulski, Jakub Mucha, Sławomir Osiak, Adrian Szarek, Bartłomiej Świrk, Mateusz Wiśniewski (kapitan), Patryk Tkaczewski (bramkarz), Marcin  Zalewski.

Ligę ukończyło 7 zespołów. Po drodze trudom organizacyjnym nie podołał zespół Wolnych Strzelców. Tradycyjnie najgłośniejszym i najbardziej ekspresyjnym uczestnikiem nie został Łukasz Mikulski z MOW Borowie (MOW niestety nie wziął udziału), ale dzielnie go zastąpił Grzegorz Kotlarski z Radosnego Futbolu. Głosami mieszkańców ulicy Dobrej, którzy ze swoich balkonów mogą śledzić na bieżąco rozgrywki, Grzegorz wygrał zdecydowanie.

Najlepszym strzelcem Ligi na Orliku wiosna 2018 został – Michał Malitka z CPI, który strzelił 12 bramek. Za plecami super strzelca z Zawad znalazło się 3 zawodników z 11 trafieniami: Tomasz Jarzyna i Marcin Jarzyna z Interdruku oraz serdeczny kolega Michała z lat dziecięcych – Adrian Szarek z CPI.

W 21 meczach strzelono łącznie 209 bramek, w tym 4 trafienia samobójcze i 3 bramki z walkowera. Średnia 9,95 bramki na mecz. 62 zawodników strzeliło przynajmniej 1 bramkę.

Walka o miano najlepszego bramkarza rozegrała się pomiędzy Patrykiem Tkaczewskim z CPI, a Grzegorzem Kotlarskim ze Radosnego. Aby być sklasyfikowanym, trzeba było rozegrać więcej niż połowę spotkań (min. 4 spotkania). Minimalnie lepszym okazał się Patryk. Na trzecim miejscu Marcin Łuczak z Kapsla. Pozostali bramkarze nie zostali sklasyfikowani, gdyż rozegrali mniej połowę spotkań. Na wyróżnienie zasługuje postawa debiutanta na pozycji golkipera – Mariusza Laska z Kamaru, który miał realne szanse na wygranie klasyfikacji, ale rozegrał za mało spotkań -3.

Klasyfikację Fair Play wygrała nieoczekiwanie ekipa CPI Zawady. Okazuje się, że można wygrać klasyfikację, mając w drużynie kilku brutali oraz kilku zawodników, co na piłce i sędziowaniu znają się najlepiej w mieście (żart). Czerwona latarnia, jeśli chodzi o faule i kartki, to tym razem faularze i dyskutanci z Radosnego Futbolu.

Wyróżnieni zawodnicy oraz zwycięska ekipa CPI będzie mogła zapoznać się z aktualną ofertą hurtowni sportowej – Pepek Sport.

Zmagania na sztucznej nawierzchni sędziowali Tomasz Talarek, Olaf Woder i Jacek Jakubaszek.

Uroczysta ceremonia wręczenia nagród od będzie się podczas zakończenia rozgrywek w Lidze POLARGOS LZS (prawdopodobnie 23 albo 24 czerwca).

Zobacz końcową tabelę
Zobacz końcowy terminarz z wynikami
Zobacz opisy meczów
Zobacz końcową klasyfikację strzelców
Zobacz końcową klasyfikację bramkarzy

Copyright © 2019 | First Mag designed by Themes4WP