POWIATOWA LIGA LZS // V kolejka – 2.10.2022 // I LIGA // GÓRNIK GÓRNA MIASTKÓW KOŚC. – STROMBERG GŁOSKÓW // LZS PILAWA – WILK WILKOWYJA // LAGUNA STARY MIASTKÓW – PIORUN LIPÓWKI // WISŁA PODWIERZBIE – KS GARWOLIN // JASTRZĘBIE BOROWIE – HETMAN SULBINY

II LIGA // GKS GOCŁAW – WKS PUZNÓW // TURYŚCI CHOINY – AVE KRZYWDA // KS WOLA STAROGRODZKA – GKS OSIECK // GKS GÓRZNO – ATOM CHĘCINY

Bor Regut

Zdrowie wygrywa z Regutem

ZDROWIE GARWOLIN – BÓR REGUT 20:3 (9:0)

Wygrywamy kolejne spotkanie w II lidze. Po trzepaniu futra, jakie dostaliśmy od Leszna (choć uważam, że wynik był za wysoki), teraz my zrobiliśmy trzepanie futra Regutowi. Obawiałem się, że ostatnich wynikach Boru, może to być ciężki mecz. U nas z podstawowego składu zabrakło Karola Kopcia, Dominika Puska, Filipa Gaca, Mateusza Zielińskiego. Były postawy do obaw. Okazuje się, że dajemy radę bez podstawowych zawodników, a zmiennicy wcale nie wypadają gorzej. Udany debiut w II Lidze zaliczył Arek Zalewski. Bogdan Głąbicki był bliski strzelenia kolejnej bramki, a Daniel Fic zdobył swoją pierwszą bramkę w rozgrywkach (karny przedłużony). Do przerwy 9:0 i poprawna, konsekwentna gra, przy której przeciwnik miał niewiele do powiedzenia. Po przerwie utrzymujemy koncentrację do stanu 15:0. Potem proszę, abyśmy spróbowali zagrać na zero z tyłu, po czym po 20 sekundach tracimy bramkę. Później gramy już tylko radosny futbol oraz próbujemy, aby Bogdan strzelił bramkę. Wynik sprawiedliwy. Okazała wygrana zasłużona. Brawo zawodnicy. Brawo kibice (było ponad 200 osób). Tak trzymać.