Z ostatniej chwili:

WYGRANA ZDROWIA !!! /// II Liga PLF /// ZDROWIE GARWOLIN – BÓR REGUT 20:3 /// pogromca ZDROWIA w Pucharze Polski FUTSAL Leszno trafia na Mistrza Polski REKORD Bielsko-Biała

LIGA LZS /// ABSOLWENT Budel Mistrzem Ligi /// GRAZMAT drugie miejsce /// VICTORIA trzecie miejsce

hetman-sulbiny

Podsumowanie rundy jesiennej w Polargos Powiatowa Liga LZS

Zakończyły się zmagania w rundzie jesiennej Polargos Powiatowa Liga LZS w Garwolinie. Do rywalizacji przystąpiło 20 drużyn podzielonych na pierwszą i drugą ligę (po 10 w każdej lidze). Mistrzem jesienni w pierwszej lidze został zespół Hetmana Sulbiny, drugie miejsce zajęła Victoria Rębków, a na trzecim miejscu uplasował się Orzeł II Unin.  Na miejscach spadkowych znajduje się Dragon Miętne i GKS Osieck. Rozegrano 9 kolejek spotkań. Strzelono 248 bramek w 54 meczach, co daje średnią 4,6 bramki na 1 mecz. 82 zawodników strzeliło przynajmniej jedną bramkę. Cztery bramki były bramkami samobójczymi, dwa mecze zakończyły się walkowerem. W klasyfikacji na najlepszego strzelca pierwszej ligi prowadzi Tomasz Jędrzejewski z Victorii, który zdobył 15 bramek. Na drugim miejscu znajduje się trzech zawodników, którzy strzelili po 12 bramek: Jarosław Mikulski (Hetman), Dawid Przybysz (Orzeł) oraz Mateusz Szwej (Victoria). Ciekawostką jest wynik zespołu Tornado, w których dziewięciu meczach zanotował 5 remisów. Jedynym zespołem w pierwszej lidze bez porażki pozostaje Hetman Sulbiny. W klasyfikacji Fair Play prowadzi zespół Hetmana Sulbiny, natomiast tabele zamyka Dragon Miętne.
W pierwszej lidze sędziowie pokazali 68 żółtych kartek, 3 czerwone kartki (za dwie żółte) oraz trzy bezpośrednie czerwone kartki.

W rozgrywkach drugiej ligi również wzięło udział 10 zespołów. Mistrzem jesieni został zespół Jastrzębia Borowie. Na drugim miejscu uplasował się Wilk Wilkowyja (spadkowicz), a na trzecim Płomień Górki (również spadkowicz z pierwszej ligi). Rozegrano 54 spotkania, w których strzelono 237 bramek, co daje średnią 4,4 bramki na mecz. 79 zawodników strzeliło przynajmniej jedną bramkę. Cztery bramki były bramkami samobójczymi, trzy mecze zakończyły się walkowerem. Najlepszym strzelcem rundy jesiennej został Artur Pacek z Wilka Wilkowyja (12 bramek). Na drugim miejscu znalazł się Daniel Mazek z KS Wola Starogrodzka, który zdobył 10 bramek. Na trzecim miejscu podium uplasował się Hubert Wojtasiewicz WKS Puznów z dziewięcioma trafieniami na koncie. W drugiej lidze nie ma już drużyny bez porażki. W klasyfikacji Fair Play prowadzi zespół Jastrzębia Borowie, natomiast tabele zamyka Atom Chęciny. W drugiej lidze sędziowie pokazali 42 żółte kartki, 5 kartek czerwonych (za dwie żółte) oraz jedną bezpośrednią czerwoną kartkę. Kolejną ciekawostką jest to, że drużyny, które prowadzą w tabeli I i II Ligi (Hetman i Jastrzębie), liderują również w klasyfikacji Fair Play.

W pierwszej lidze wystąpiło 247 zawodników, natomiast w drugiej lidze 232 (łącznie 479). Ciekawostką jest, że w pierwszej lidze  wystąpiło 247 zawodników i strzelono 248 bramek. W drugiej lidze wystąpiło 232 zawodników, a strzelano 237 bramek. Spośród drużyn pierwszej i drugiej ligi tylko Hetman Sulbiny nie zaznał jeszcze goryczy porażki, natomiast najwięcej zwycięstw zanotował zespół Jastrzębia Borowie (8 wygranych). Najwięcej remisów na swoim koncie mają Tornado Wola Rębkowska – 5 oraz GKS Gocław – 4. W pierwszej lidze najwięcej bramek strzelił zespół Victorii Rębków – 39, natomiast najmniej bramek wpuścił zespół Hetmana Sulbiny. Rekordzistą pod względem puszczonych bramek jest GKS Osieck – 37 bramek. Jak dotychczas, najmniej bramek w pierwszej lidze zdobył GKS Gocław – 13. W drugiej lidze najwięcej bramek strzelił zespół Jastrzębia Borowie – 43. Zespół ten ma również najlepszy bilans wpuszczonych bramek – tylko 5. Najwięcej bramek wpuszczonych notuje WKS Puznów – 55, natomiast najmniej bramek strzelili Turyści Choiny – 13. Zespół z Choin zanotował również dwa walkowery. Ogółem w Polargos Powiatowej Lidze LZS rozegrano 108 spotkań i strzelano 485 bramek.

Copyright © 2019 | First Mag designed by Themes4WP