Z ostatniej chwili:

POLARGOS Powiatowa Liga LZS /// I Liga /// PIORUN Lipówki mistrzem /// KS Wola Starogrodzka drugie miejsce /// JASTRZĘBIE Borowie trzeci plac /// Piotr Dróżdż z Pioruna najlepszym strzelcem w I Lidze /// Damian Kisiel z Pioruna najlepszym bramkarzem /// KS Wola Starogrodzka wygrywa klasyfikację Fair Play

POLARGOS Powiatowa Liga LZS /// II Liga /// PŁOMIEŃ Górki i ATOM Chęciny awansują do I Ligi /// Włodek Kędziorek z Conectum najlepszym strzelcem w II Lidze /// Przemysław Kaczmarczyk z Atomu najlepszym bramkarzem /// Płomień Górki wygrywa klasyfikację Fair Play

Zdrowie w Sosnowcu

I Turniej Ekstraklasy Sosnowiec 1-2 lipca 2017

WYNIKI EKSTRAKLASY W PIŁCE NOŻNEJ PLAŻOWEJ 2017
 

Miejsce

Nazwa drużyny

Ilość meczów

Zwycięstwa

Porażki

Bilans bramkowy

Pkt

1

KP Łódź

4

4

0

24-8

11

2

BSC Boca Gdańsk

4

4

0

23-12

10

3

Omida Hemako Sztutowo

4

2

2

20-17

6

4

Tonio Team Sosnowiec

4

2

2

19-13

6

5

BSC Grembach Łódź

4

2

2

15-11

6

6

FBS Kolbudy

4

2

2

14-21

4

7

BSC SAN AZS Łódź

4

2

2

15-16

4

8

Team Słupsk Adkonis

4

1

3

9-20

3

9

Vitasport Zdrowie Garwolin

4

1

3

11-25

1

10

KP Rapid Lublin

4

0

4

12-19

0

I TURNIEJ EKSTRAKLASY, SOSNOWIEC, 1-2 LIPCA 2017
Dzień 1, 1 lipca 2017

mecz nr 1, g. 9:00
KP Łódź  9:0 (4:0, 2:0, 3:0) Vitasport Zdrowie Garwolin
bramki: Saganowski 4, 12, 20, Madani 5, Krawczyk 9, 13, 28, 36, Milewski 28
żółte kartki: brak

mecz nr 2, g. 10:00
BSC Grembach Łódź  4:2 (1:0, 0:1, 3:1)  KP Rapid Lublin
bramki: Sadłecki 9, Mordon 26, 36, Baran 31 – Fularski 21, 31
żółte kartki: Klimkiewicz (Lublin)

Mecz nr 3, g. 11:00
FBS Kolbudy  5:4 (1:1, 1:2, 3:1)   BSC SAN AZS Łódź
bramki: Letniowski 7, Jurczak 15, Skrzypiec 25 (sam.), Pietrzkiewicz 29, 32 – Nykiel 4, Wiosna 16, Łabędzki 23, Maciąg 34
żółte kartki: Nykiel (Łódź)
czerwone kartki: Zimoń (Łódź)

Mecz nr 4, g. 12:00
Tonio Team Sosnowiec 8:2 (1:0, 3:2, 4:0)  Team Słupsk Adkonis 
bramki: Kiklaisz 7, 18, 36, Taraszkowski 24 x 2, Kowalski 25, 29, Skrzypek 27 – Klawikowski 16, Jarosiewicz 22
żółte kartki: Klawikowski, Pięta (Słupsk)

Mecz nr 5, g. 13:00
Omida Hemako Sztutowo 4:4, 2:3 rz. k. (3:1, 0:3, 1:0, 0:0 dogr., 2:3 rz.k.) BSC Boca Gdańsk
bramki: Poźniak 2, 34, Grzegorczyk 7, Daniluk 8 – Gajda 1, Trzaskowski 15, Kubiak 20, Musik 21
żółte kartki: brak

Mecz nr 6, g. 15:00
BSC Grembach Łódź  4:4, 0:1 rz.k. (2:2, 1:0, 1:2, 0:0 dogr., 0:1 rz.k.) Vitasport Zdrowie Garwolin
bramki: Baran 4, Wydmuszek 6, Mordon 22, 34 – Szostak 5, Zieliński M. 11, 28, Papiernik D. 30
żółte kartki: Ziober (Łódź)

Mecz nr 7, g. 16:00
KP Rapid Lublin  3:6 (0:0, 1:1, 2:5) BSC SAN AZS Łódź
bramki: Piorun 19, Boniaszczuk 30, Fularski 36 – Krysiak 16, 32, Wolski 25, Nykiel 26, Maciąg 34, Kłyk 34 (sam.)
żółte kartki: brak

Mecz nr 8, g. 17:00
KP Łódź  7:2 (2:0, 2:1, 3:1)  Team Słupsk Adkonis
bramki: Milewski 12, 33, Da Silva Barboza 12, 27, Lenart 18, Krawczyk 23, 33 – Jarosiewicz 21, 36
żółte kartki: Iwański (Słupsk)

Mecz nr 9, g. 18:00
FBS Kolbudy  2:9 (0:4, 0:1, 2:4) BSC Boca Gdańsk
bramki: Pietrzkiewicz 29, Ciecholewski 31 – Zborowskiy 5, 7, 10, 12, 32, Kwasny 16, 33, Kucharski 28, Ryplewicz 30
żółte kartki: brak

Mecz nr 10, g. 19:00
Tonio Team Sosnowiec  5:6 (3:3, 1:1, 1:2)  Omida Hemako Sztutowo
bramki: Taraszkowski 3, Pałasz 6, Popławski 10, Skórski 24, Kowalski 36 – Szloser 2, Friszkemut 6, 36 x 2, Daniluk 7, Poźniak 16
żółte kartki: Barchan, Palczewski (Sosnowiec)

Dzień 2, 2 lipca 2017
mecz nr 11, g. 9:00
Vitasport Zdrowie Garwolin  2:4 (2:2, 0:2, 0:0) Team Słupsk Adkonis
bramki: Makulec 9, Kasprzak 12 – Bobrowski 2, Klawikowski 2, 20, Łapigrowski 14
żółte kartki: brak

mecz nr 12, g. 10:00
KP Łódź  2:2, 3:2 dogr. (1:1, 0:0, 1:1, 1:0 dogr.)  Omida Hemako Sztutowo
bramki: Lenart 4, Saganowski 34, Jesionowski 39 – Grzegorczyk 9, Gruszewski 34
żółte kartki: Grzegorczyk (Sztutowo)

Mecz nr 13, g. 11:00
BSC Grembach Łódź  4:4, 1:2 rz.k. (3:0, 0:0, 1:4, 0:0 dogr., 1:2 rz.k.)   BSC SAN AZS Łódź
bramki: Widzicki 4, Wydmuszek 8, Mordon 8, Baran 36 – Wolski 25, 26, Serwaciński 28, Łabędzki 36
żółte kartki: brak

Mecz nr 14, g. 12:00
FBS Kolbudy  3:3, 6:5 rz.k. (1:0, 0:3, 2:0)  Tonio Team Sosnowiec 
bramki: Jurczak 8, Pietrzkiewicz 35, Borkowski 35 – Kowalski 16, Kruczek 17, Skórski 18
żółte kartki: Lipski, Kalinowski – Popławski

Mecz nr 15, g. 13:00
KP Rapid Lublin  5:6 (0:4, 3:0, 1:2) BSC Boca Gdańsk
bramki: Fularski 17, 28, Walęciuk 21, Kłyk 22, Boniaszczuk 34 – Kucharski 4, 34, Zborowskiy 9, 10, 29, Zgierski 11 (sam.),
żółte kartki: Kłyk, Tarkowski, Chmielnicki M. – Trzaskowski

Mecz nr 16, g. 15:00
Vitasport Zdrowie Garwolin  5:8 (0:1, 0:4, 5:3) Omida Hemako Sztutowo
bramki: Makulec 29, 33, Papiernik S. 35, Kasprzak 35, 36 – Friszkemut 2, 13, 35, Daniluk 14, Kiełczyński 16, Makulec 23 (sam.), Grzegorczyk 35, Poźniak 36
żółte kartki: brak

Mecz nr 17, g. 16:00
BSC Grembach Łódź  3:1 (1:0, 1:1, 1:0)  Team Słupsk Adkonis
bramki: Guedes 2, Olejniczak 17, Mordon 35 – Wojtanowski 23
żółte kartki: Baran (Łódź)

Mecz nr 18, g. 17:00
KP Łódź  5:4 (2:1, 2:3, 1:0)  FBS Kolbudy
bramki: Depta 4, Lenart 6, Krawczyk 14, Borkowski 17 (sam.), Jesionowski 32 – Borkowski 4, Pietrzkiewicz 13, 14, 15
żółte kartki: Pietrzkiewicz (Kolbudy)

Mecz nr 19, g. 18:00
BSC SAN AZS Łódź  1:4 (0:1, 0:1, 1:2)  BSC Boca Gdańsk
bramki: Skrzypiec 35 – Trzaskowski 3, Kucharski 16, Zborowskiy 29, Gajda 33
żółte kartki: Krysiak, Klepczarek (Łódź)

Mecz nr 20, g. 19:00
KP Rapid Lublin  2:3 (1:2, 0:0, 1:1)  Tonio Team Sosnowiec
bramki: Kłyk 9, 25 – Popławski 2, 29, Taraszkowski 6
żółte kartki: Chmielnicki – Popławski
 

Copyright © 2018 | First Mag designed by Themes4WP