Z ostatniej chwili:

WYGRANA ZDROWIA !!! /// II Liga PLF /// FUTSAL URSUS – ZDROWIE GARWOLIN 2:13 /// losowanie 1/16 Pucharu Polski /// ZDROWIE trafia na lidera I Ligi – FUTSAL LESZNO // mecz 26 albo 27 stycznia w Garwolinie

LIGA AMATORSKA /// IX Kolejka /// Niedziela 13 stycznia 2019 roku /// DRUKARNIA RAGUS – STARE WILKI 4:15 /// AKZONOBEL Pilawa – KAPSEL & KORKOCIĄG 4:6 /// CPI ZAWADY – RADOSNY FUTBOL 2:2 /// MED-LEGAL – FC OGÓLNIAK 11:5 /// MOW BOROWIE – MICHAŁKI przełożony /// KAMAR – RED BULL TEAM przełożony

pozegnanie_lata2017_plakat_A5

Gramy dla Jarka

GRAMY DLA JARKA

W niedzielę 27 sierpnia 2017 odbędzie się w Garwolinie Piknik Sportowo-Kulturalny „Pożegnanie Lata”, którego organizatorem jest Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Podczas pikniku organizowana jest wielka akcja charytatywna dla Jarka Gałązki. Pragniemy, jako środowisko LZS i GLP, których Jarek był bardzo aktywnym uczestnikiem, pomóc naszemu Przyjacielowi i Koledze.


Organizujemy turniej piłkarski (drużyny 6-osobowe), z którego wpisowe przeznaczymy na pomoc dla Jarka. Wpisowe 150 zł od drużyny (oczywiście, jeśli ktoś będzie mógł przeznaczyć większą kwotę to super). Turniej przewidujemy rozegrać w godzinach 9-14 na bocznym boisku na stadionie. Jeśli zainteresowanie będzie większe, to część turnieju rozegramy na boisku Hetmana Sulbiny albo w ZSP Nr 2 w Garwolinie. Chcemy pomóc Jarkowi, dlatego proszę o Waszą pomoc. Zróbmy dla Jarka największy turniej w historii. Proszę o udział w turnieju drużyny LZS, drużyny z Garwolińskiej Ligi Piłkarskiej oraz wszystkie inne drużyny, które chcą włączyć się do akcji pomocy. Liczy się udział, a wynik schodzi na plan dalszy.


Informacja techniczna. Gramy składami amatorskimi z możliwością  dobrania dwóch zawodników grających w klubach.


Głównym sercem pikniku będzie scena przy Pływalni Garwolanka, na której odbędą się okolicznościowe występy, licytacje i koncerty.
 

Proszę o pilny kontakt wszystkich zainteresowanych.
Piotr Kapica (502 249 730)


pozegnanie_lata2017_plakat_A2

Copyright © 2019 | First Mag designed by Themes4WP