Z ostatniej chwili:

POLARGOS Powiatowa Liga LZS /// I Liga /// PIORUN Lipówki mistrzem /// KS Wola Starogrodzka drugie miejsce /// JASTRZĘBIE Borowie trzeci plac /// Piotr Dróżdż z Pioruna najlepszym strzelcem w I Lidze /// Damian Kisiel z Pioruna najlepszym bramkarzem /// KS Wola Starogrodzka wygrywa klasyfikację Fair Play

POLARGOS Powiatowa Liga LZS /// II Liga /// PŁOMIEŃ Górki i ATOM Chęciny awansują do I Ligi /// Włodek Kędziorek z Conectum najlepszym strzelcem w II Lidze /// Przemysław Kaczmarczyk z Atomu najlepszym bramkarzem /// Płomień Górki wygrywa klasyfikację Fair Play

Liga rozpoczecie

Turnieje Niepodległości – rusza GLP

Przepraszam, że nic się nie działo na stronie, ale musiałem sobie zrobić trochę przerwy. Sprawy rodzinne i zawodowe miały priorytet.

Garwolińska Liga Piłkarska rozpoczyna sezon ligowy 2017/2018.

Rozpoczynamy turniejami o Puchar Niepodległości

4.11.2017 sobota – XIII Turniej Niepodległości 2017 pod patronatem. Zapraszamy drużyny LZS i amatorskie. Miejsce rozgrywania hala CSiK w Garwolinie.
 
5.11.2017
niedziela – XIV Turniej Niepodległości 2017 pod patronatem Marcina Kołodziejczyka – wójta gminy Garwolin. Zapraszamy drużyny LZS i amatorskie. Miejsce rozgrywania hala CSiK w Garwolinie.

11.11.2017 sobota – XV Turniej Niepodległości 2017 pod patronatem Piotra Rakaprezesa Polargosu. Zapraszamy drużyny LZS i amatorskie. Miejsce rozgrywania Hala sportowa w Górznie (w Garwolinie w dniach 11-12 listopada odbywają się Targi Gołębi, dlatego korzystamy z obiektu w Górznie).
Planujemy również turniej open, (czyli udział zawodników grających w klubach), ale decyzja w tej sprawie podejmiemy w zależności od zainteresowania.
 


Wzorem lat ubiegłych w pierwszej części sezonu planujemy rozegrać 4 ligi: Amatorską, LZS, Oldbojów i Profi
 
Zmagania ligowe musimy zakończyć przed 3 lutego, gdyż wtedy odbędzie się tradycyjny Bal Mistrzów Sportu. Zmusza to nas do ograniczenia liczby zespołów w lidze LZS i Amatorskiej

Do Ligi LZS możemy przyjąć 12 drużyn:
Zespoły z tej ligi będą rozgrywać swoje mecze głównie w sobotę.
Sezon ligowy Liga LZS rozpoczyna się w sobotę 18 listopada.
 
 Do Ligi Amatorskiej możemy przyjąć 12 drużyn:
Amatorzy będą rozgrywać swoje mecze głównie w niedzielę. Sezon ligowy Liga Amatorska rozpoczyna się w niedzielę 19 listopada.
 
Ligę Oldbojów planujemy rozpocząć 15 listopada (środa). Oldboje swoje mecze będą rozgrywać w środę.
 
Ligę Profi planujemy rozpocząć 19 listopada (niedziela). Profesjonaliści będą rozgrywać swoje mecze w niedzielę.

Copyright © 2018 | First Mag designed by Themes4WP