Z ostatniej chwili:

DRAGON Miętne wygrywa w III Turnieju o Puchar Marcina Kołodziejczyka – Wójta Gminy Garwolin /// Drugie miejsce TORNADO Wola Rębkowska, a trzeci HETMAN Sulbiny /// PRZEMEK SZCZĘŚNIAK z Dragona najlepzym bramkarzem /// JÓZEF WAWER z Dragona najlepszym strzelcem

INTERDRUK wygrywa III Turniej o Puchar Kazimierza Sionka – Przewodniczącego Powiatowej Rady LZS w Garwolinie /// Drugie miejsce debiutant MED-LEGAL, a trzecie również debiutant GKS Górzno///SŁAWEK OSIAK (KS Leszczyny) najlepszym bramkarzem /// PIOTR KOŚCIESZA (Med-Legal) najlepszym strzelcem

Bal Mistrzow Sportu

Wręczenie nagród w GLP na Balu Mistrzów Sportu

W sobotę 3 lutego 2018 roku odbył się XVI Bal Mistrzów Sportu, podczas którego zostały uroczyście wręczone nagrody z Garwolińskiej Ligi Piłkarskiej. Bal po raz szósty odbył się w Restauracji & Hotelu SULBIN. Wcześniejsze edycje balu odbywały się w Hali Sportowej, w której swoje mecze rozgrywa GLP. Drużyny i wyróżnieni zawodnicy odebrali  puchary, dyplomy, czeki i nagrody rzeczowe.
Poznaliśmy Najlepszych Zawodników z poszczególnych lig oraz zawodników wyróżnionych.

Garwolińska Liga Piłkarska działa w ramach Centrum Sportu i Kultury. Obecny sezon 2017/2018 jest siedemnastym sezonem GLP. W tej edycji ligowej uczestniczyło 40 drużyn, które rywalizowały w 4 ligach: Profi, Amatorskiej, Oldbojskiej i LZS. Do rozgrywek została zgłoszona rekordowa liczba – 548 zawodników: Amatorska (158), LZS (189), Oldbojów (105) i Profi (96). Rozegrano 190 meczów. Nad przebiegiem rozgrywek czuwali sędziowie i organizatorzy: Piotr Dziwiszek, Jacek Jakubaszek, Piotr Kapica, Dariusz Rogala, Tomasz Talarek i Olaf Woder.

 

Patronat nad Ligą Amatorską objęła Hurtownia Sportowa PEPEK-SPORT oraz tradycyjnie Burmistrz Garwolina
LIGA AMATORSKA
Nagrody w imieniu swoim oraz Piotra Mikulskiego z PEPEK SPORT wręczał Tadeusz Mikulski – Burmistrz Miasta Garwolin
Najlepszy asystent –
Karol Kopeć (Bruggen)
Najlepszy kanadyjczyk – Marcin Makulec (Bruggen)
Najlepszy bramkarz – Jakub Makulec (CPI)
Najlepszy strzelec – Marcin Makulec (Bruggen)
Najlepszy zawodnik Ligi –
Tomasz Jarzyna (Drukarnia Ragus)
Fair Play – DRUKARNIA RAGUS

III miejsce – BRUGGEN POLSKA
Wicemistrz – GRAZMAT
Mistrz –
DRUKARNIA RAGUS
Zespół Drukarni wystąpił w sklądzie:
Piotr Domarecki (bramkarz), Grzegorz Gawryś, Marcin Gawryś, Artur Janisiewicz, Marcin Jarzyna, Piotr Jarzyna, Tomasz Jarzyna (kapitan), Mateusz Kowalski, Mariusz Mądry, Łukasz Śliwecki

 

patronat nad Ligą LZS objęła firma POLARGOS , tradycyjnie Starosta Powiatu Garwolińskiego, oraz Przewodniczący Powiatowej Rady LZS
LIGA LZS
Nagrody wręczali sponsorzy: Nina Rak – reprezentant Zarządu Polargos, Marek Chciałowski starosta Powiatu Garwolińskiego oraz Kazimierz Sionek – Przewodniczący Powiatowej Rady LZS
Najlepszy asystent – Michał Malitka (KS Leszczyny)
Najlepszy kanadyjczyk – Piotr Dróżdż (Piorun Lipówki)
Najlepszy bramkarz – Sławomir Osiak (Absolwent Budel)
Najlepszy strzelec – Piotr Dróżdż (Piorun Lipówki)
Najlepszy zawodnik Ligi –
Sławomir Osiak (Absolwent Budel)
Fair Play – CONECTUM Garwolin
III miejsce – VICTORIA Rębków
Wicemistrz – KS Leszczyny
Mistrz –
 ABSOLWENT Budel  
Zespół Absolwenta wystąpił w sklądzie:
Natan Cytryniak, Grzegorz Gawryś, Marcin Gawryś, Artur Janisiewicz, Damian Jarzyna (bramkarz), Marcin Jarzyna, Piotr Jarzyna, Tomasz Jarzyna (kapitan), Daniel Kondej, Mateusz Kowalski, Mariusz Makulski, Sławomir Osiak (bramkarz), Wojciech  Rosiak

 

patronat nad Ligą PROFI objęła firma CONECTUM oraz Szkoła Nauki Jazdy OLAF
LIGA PROFI
Nagrody w imieniu swoim oraz Karola OsiakaPrezesa Conectum, wręczał Grzegorz Gawryś – dyrektor generalny ze Szkoły Nauka Jazdy OLAF
Najlepszy asystent – Bartłomiej Sitarek (Magsta)
Najlepszy kanadyjczyk – Bartłomiej Sitarek (Magsta)
Najlepszy bramkarz – Czarek Jakubaszek (Magsta)
Najlepszy strzelec – Bartłomiej Sitarek (Magsta)
Najlepszy zawodnik Ligi –
Sebastian Papiernik (Zeller)
Fair Play –
OGÓRKI
III miejsce – OGÓRKI
Wicemistrz – MAGSTA 
Mistrz –
 ZELLER PLASTIK POLAND  
Zespół Zellera wystąpił w sklądzie:
Daniel Fic (bramkarz), Filip Gac, Jakub Godlewski, Kacper Kowalski, Marcin Nowicki (bramkarz), Sebastian Papiernik, Krystian Parzyszek, Paweł Pyra (kapitan),, Bartłomiej Szczęśniak, Piotr Szostak, Filip Trzpil, Arkadiusz Zalewski, Michał Zieliński

 

NAGRODY SPECJALNE
W uznaniu zasług za wyjątkowe łączenie sportu i kultury – Jarosławowi Kargolowi Dyrektorowi CSiK. W Hali Sportowej CSiK ma swoją siedzibę Teatr Rękawiczka i Teatr O ! Mamy, prowadzony żelazną i matczyną ręką przez Izę Rękawek. Jest to jedyny w Polsce teatr, który ma swoją siedzibę w hali sportowej i jedyny, który występuje nie na deskach teatralnych, ale na parkiecie po dawnej siłowni. Można zatem postawić tezę, że ogromne sukcesu teatru, mają sportowe podwaliny.

Również nagrodami specjalnymi zostali uhonorowani sędziowie i organizatorzy GLP:
Piotr Dziwiszek, Jacek Jakubaszek, Dariusz Rogala, Tomasz Talarek i Olaf Woder – za ogarnięcie największej imprezy sportowej rozgrywanej w hali w powiecie garwolińskim.
Fundatorem nagród jest Agnieszka Rybicka-Wichowska i Rafał Wichowski ze sklepu GALLUX

 

LIGA OLDBOJÓW
Wręczenie nagród odbędzie się w piątek 16 lutego
Rozstrzygnięte zostały klasyfikacje drużynowe, natomiast do rozegrania pozostały jeszcze dwa mecze, które zdecydują o klasyfikacjach indywidualnych.
III miejsce
MAGSTA
Wicemistrz – WILGA GARWOLIN
Mistrz – SKŁAD DREWNA i PAPY


 


 

, za pomoc i wsparcie. Sponsorom i PatronomOrganizatorzy Garwolińskiej Ligi Piłkarskiej składają podziękowania wszystkim

Copyright © 2018 | First Mag designed by Themes4WP