Z ostatniej chwili:

WYGRANA ZDROWIA !!! /// II Liga PLF /// ZDROWIE GARWOLIN – BÓR REGUT 20:3 /// pogromca ZDROWIA w Pucharze Polski FUTSAL Leszno trafia na Mistrza Polski REKORD Bielsko-Biała

LIGA LZS /// ABSOLWENT Budel Mistrzem Ligi /// GRAZMAT drugie miejsce /// VICTORIA trzecie miejsce

liga na orliku

WPO – klasyfikacja drużynowa

Dzięki 
Polska myśl szkoleniowa 
Typowy kibic A-klasy
naszą klasyfikację WPO polubiło ponad 900 osób – dziękujemy.

W związku z dużym zainteresowaniem klasyfikacji WPO (wykop poza Orlik) postanowiliśmy rozszerzyć zakres naszego konkursu. Wprowadzamy również klasyfikacje drużynową, czyli liczy się suma wszystkich wykopów zawodników z jednej drużyny. Kwestie nagrody jaką powinna ufundować zwycięska drużyna pozostawiamy Wam, drodzy internauci. Na rozsądne i przemyślane propozycje czekamy do 1 października.

Zostaje zmodyfikowana punktacja konkursu.
Po konsultacjach z opiekunem Orlika – panem Darkiem oraz z mieszkańcami pobliskiego bloku, doszliśmy do wniosku, że łatwiej jest wykopać piłkę na dach hali, niż na balkon w bloku. W związku z powyższym punktacja przedstawia się następująco:
zwykły wykop – 1 pkt
wykop na dach hali – 2 pkt
wykop na balkon 3 pkt

ps.
Może ktoś zna właścicieli mieszkania przy Orliku z 4 małymi tujami na balkonie. Od Turnieju Kawaleryjskiego powinna tam przebywać jedna z naszych piłek, a ja trochę nie mam śmiałości iść i zapytać czy ona tam jeszcze jest.

Pozdrawiam
Piotr Kapica

Copyright © 2019 | First Mag designed by Themes4WP