Z ostatniej chwili:

WYGRANA ZDROWIA !!! /// II Liga PLF /// ZDROWIE GARWOLIN – BÓR REGUT 20:3 /// pogromca ZDROWIA w Pucharze Polski FUTSAL Leszno trafia na Mistrza Polski REKORD Bielsko-Biała

LIGA LZS /// ABSOLWENT Budel Mistrzem Ligi /// GRAZMAT drugie miejsce /// VICTORIA trzecie miejsce

liga na orliku

Środowe wyniki i Wykop Poza Orlik – ciekawostki

LIGA na ORLIKU
ŚRODA 10 października 2018
19:00 OSKROBA TEAM KOSBUD 3:4 (z V kolejki)
20:00 MICHAŁKI MED-LEGAL 2:6 (z III kolejki)

Mieliśmy dzisiaj kilka ciekawostek związanych z klasyfikacją WPO (Wykop Poza Orlik). Zawodnikom podoba się taka rywalizacja, ale jest prośba, aby zachować wstrzemięźliwość. Podczas dzisiejszych meczy zawodnicy notorycznie wykopywali piłkę poza Orlik, a szczególnie upodobali sobie magazyn za budynkiem. O tym, jak jest to trudny teren do poszukiwań, przekonali się dzisiaj organizatorzy i sami zawodnicy. Poszukiwania (niestety bez rezultatu) trwały długo, przez co nastąpiło opóźnienie. Olaf Woder pobrudził najlepsze dresy olejem i jego jutrzejszy wygląd w szkole w której pracuje, może nie być, jak należy.
Mieliśmy również kilka niekonwencjonalnych wykopów, Zając Bartłomiej z Med-Legalu wykopał piłkę poza orlik piętą. Ten sam zawodnik był bliski kolejnego, historycznego wyczynu – uzyskania klasycznego hatricka. Zabrakło jednego dobrego wykopu. Czarek Józwicki wykopał piłkę prosto z rozpoczęcia meczu. Warto rozważyć, czy takie osiągnięcia nie powinno się nagradzać dodatkowymi punktami. Teraz nie możemy zmieniać zasad klasyfikacji, ale to jest do rozważenia w kolejnym sezonie. Czekam na opinie i propozycje.
Wyjaśniło się również zapytanie Jakuba Godlewskiego, czy drużyna, która będzie miała najmniej wykopów otrzyma jakąś nagrodę. Oczywiście, że nagroda się należy. Fundatorem porządnej piłki do kopania na orliku będzie drużyna, która tych wykopów będzie miała najwięcej. Przy równej ilości punktów decydować będzie miejsce w tabeli.

Copyright © 2019 | First Mag designed by Themes4WP