Z ostatniej chwili:

POLARGOS Powiatowa Liga LZS /// I Liga /// PIORUN Lipówki mistrzem /// KS Wola Starogrodzka drugie miejsce /// JASTRZĘBIE Borowie trzeci plac /// Piotr Dróżdż z Pioruna najlepszym strzelcem w I Lidze /// Damian Kisiel z Pioruna najlepszym bramkarzem /// KS Wola Starogrodzka wygrywa klasyfikację Fair Play

POLARGOS Powiatowa Liga LZS /// II Liga /// PŁOMIEŃ Górki i ATOM Chęciny awansują do I Ligi /// Włodek Kędziorek z Conectum najlepszym strzelcem w II Lidze /// Przemysław Kaczmarczyk z Atomu najlepszym bramkarzem /// Płomień Górki wygrywa klasyfikację Fair Play

logo XVI turniej

XVI Turniej o Puchar Niepodległości

W sobotę 10 listopada 2018 roku w hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr5 w Garwolinie odbył się XVI Turniej o Puchar Niepodległości pod patronatem Kazimierza SionkaPrzewodniczącego Powiatowej Rady LZS w Garwolinie.

W turnieju zwyciężył zespół Pioruna Lipówki, który okazał się najlepszy spośród 5 zespołów uczestniczących w turnieju. Drugie miejsce zdobył Kapsel & Korkociąg, a trzecie Conectum Garwolin. Turniej był rozgrywany systemem każdy z każdym. Najlepszym strzelcem został Włodzimierz Kędziorek z Conectum, zdobywca 6 bramek. Najlepszym bramkarzem został Mariusz Wilczek z Pioruna, który przepuścił tylko 2 bramki w całym turnieju. Zespół Poioruna Lipówki wystąpił w składzie: Mariusz Wilczek (bramkarz), Piotr Dziedzic, Daniel Szostak, Piotr Dąbrowski, Mateusz Foryś, Marcin Saganek, Jakub Saganek, Daniel Kasprzak. Dryżynę prowadził i taktykę obmyślał Piotr Dziedzic.

Podczas turnieju odbył się konkurs na siłę strzału. Tym razem, nie chodziło o uzyskanie najwyższego wyniku, ale o uzyskanie strzału o sile równej 100 km/h. Takiej sztuki nie udało się nikomu osiągnąć. Najbliżej byli Michał Łopato (99 km/h) z MOW Borowie oraz Tomasz Piwoński (99 km/h i 101 km/h) z Conectum. Obaj sympatyczni zawodnicy zostali nagrodzeni biało-czerwonymi szalikami.

Turniej rozpoczął patron XVI Turnieju o Puchar NiepodległościKazimierz Sionek, a mecze finałowe oglądali i nagrody wręczali: Dariusz Kędziorek Przewodniczący Komisji Rewizyjnej LZS oraz Jacek Zowczak – Dyrektor PSP Nr 5.
 

Turniej był rozgrywany na niedawno oddanej do użytku hali sportowej przy SP Nr 5. Dziękujemy panu Jackowi za udostępnienie hali, a panu Bogdanowi i Wojciechowi za pomoc przy organizacji turniejów. Sezon w Garwolińskiej Lidze Piłkarskiej uważam za otwarty.
 

Piotr Kapica wraz załogą TOP

Galeria zdjęć z turnieju na egarwolin kliknij

Copyright © 2018 | First Mag designed by Themes4WP