Z ostatniej chwili:

III KAWALERYJSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ /// Turniej rozgrywany jest w ramach obchodów Święta I Pułku Strzelców Konnych w Garwolinie

POWIATOWA LIGA LZS // XII kolejka // ATOM CHĘCINY – JASTRZĘBIE BOROWIE 3:2 // ORZEŁ II UNIN – VICTORIA RĘBKÓW 1:2 // PŁOMIEŃ GÓRKI – KS WOLA STAROGRODZKA 1:5 // PIORUN LIPÓWKI – STROMBERG GŁOSKÓW 4:1 // GKS GOCŁAW – AVE KRZYWDA 0:4 // GKS GÓRZNO – WKS PUZNÓW 1:3 // LAGUNA STARY MIASTKÓW – GKS OSIECK 1:1 // TORNADO WOLA RĘBKOWSKA – KS GARWOLIN 1:8 // HETMAN SULBINY – DRAGON MIĘTNE przełożony // HUSARZ SŁAWINY – pauza

logo GLP Profi

Liga Profi

 W związku z udziałem Zdrowia Garwolin w II Lidze PLF będzie nam trudniej zorganizować Ligę Profi. Ale próbujemy podtrzymać tradycję. Wiadomo, że Ogórki nie dadzą rady i po raz pierwszy, a może drugi w historii nie zagrają w Lidze Profi.

Jeśli uda się nam zebrać 6 ekip, to zagramy, tak jak w latach ubiegłych – mecz i rewanż. Rozważana jest również opcja Ligi w postaci turniejów, albo systemu Grand Prix.

Gramy w niedzielę wieczorem, ale możemy spróbować wynająć halę przy Szkole Podstawowej Nr 5. Daje to możliwości gry w sobotę i niedzielę. Chętnych proszę o kontakt.

Proszę również o pomysły, jak możemy rozegrać obecny sezon w Lidze Profi. Jeśli uda się nam zebrać drużyny, ruszamy w najbliższą niedzielę (2 grudnia 2018).  

 

 

 

 

 

Copyright © 2019 | First Mag designed by Themes4WP