Z ostatniej chwili:

POLARGOS Powiatowa Liga LZS /// I Liga /// PIORUN Lipówki mistrzem /// KS Wola Starogrodzka drugie miejsce /// JASTRZĘBIE Borowie trzeci plac /// Piotr Dróżdż z Pioruna najlepszym strzelcem w I Lidze /// Damian Kisiel z Pioruna najlepszym bramkarzem /// KS Wola Starogrodzka wygrywa klasyfikację Fair Play

POLARGOS Powiatowa Liga LZS /// II Liga /// PŁOMIEŃ Górki i ATOM Chęciny awansują do I Ligi /// Włodek Kędziorek z Conectum najlepszym strzelcem w II Lidze /// Przemysław Kaczmarczyk z Atomu najlepszym bramkarzem /// Płomień Górki wygrywa klasyfikację Fair Play

logo GLP Profi

Liga Profi

 W związku z udziałem Zdrowia Garwolin w II Lidze PLF będzie nam trudniej zorganizować Ligę Profi. Ale próbujemy podtrzymać tradycję. Wiadomo, że Ogórki nie dadzą rady i po raz pierwszy, a może drugi w historii nie zagrają w Lidze Profi.

Jeśli uda się nam zebrać 6 ekip, to zagramy, tak jak w latach ubiegłych – mecz i rewanż. Rozważana jest również opcja Ligi w postaci turniejów, albo systemu Grand Prix.

Gramy w niedzielę wieczorem, ale możemy spróbować wynająć halę przy Szkole Podstawowej Nr 5. Daje to możliwości gry w sobotę i niedzielę. Chętnych proszę o kontakt.

Proszę również o pomysły, jak możemy rozegrać obecny sezon w Lidze Profi. Jeśli uda się nam zebrać drużyny, ruszamy w najbliższą niedzielę (2 grudnia 2018).  

 

 

 

 

 

Copyright © 2018 | First Mag designed by Themes4WP