Z ostatniej chwili:

III KAWALERYJSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ /// Turniej rozgrywany jest w ramach obchodów Święta I Pułku Strzelców Konnych w Garwolinie

POWIATOWA LIGA LZS // XII kolejka // ATOM CHĘCINY – JASTRZĘBIE BOROWIE 3:2 // ORZEŁ II UNIN – VICTORIA RĘBKÓW 1:2 // PŁOMIEŃ GÓRKI – KS WOLA STAROGRODZKA 1:5 // PIORUN LIPÓWKI – STROMBERG GŁOSKÓW 4:1 // GKS GOCŁAW – AVE KRZYWDA 0:4 // GKS GÓRZNO – WKS PUZNÓW 1:3 // LAGUNA STARY MIASTKÓW – GKS OSIECK 1:1 // TORNADO WOLA RĘBKOWSKA – KS GARWOLIN 1:8 // HETMAN SULBINY – DRAGON MIĘTNE przełożony // HUSARZ SŁAWINY – pauza

Zdrowie w Łęczycy

Debiut drużyny Zdrowia Garwolin U16

W sobotę 22 grudnia 2018 roku odbył się w Łęczycy pierwszy turniej eliminacji Mistrzostw Polski U16 w futsalu mężczyzn. Do rywalizacji przystąpił nowopowstały zespół futsalowy Zdrowie Garwolin U16. Trenerem zespołu jest Tomasz Talarek.

Stawką jest awans do finałów Mistrzostw Polski, które odbędą się 9-10 lutego w Chrzanowie. Zdrowie rywalizuje w grupie z Hurtapem Łęczyca, Malwee Łódź i Drukarzem Warszawa.

Podopieczni Tomasza Talarka w pierwszym spotkaniu trafili na gospodarzy Hurtap Łęczyca. W debiucie zespół uległ 2:6, a bramki dla Zdrowia zdobyli Patryk Syga i Mateusz Świętulski.

Drugim rywalem Zdrowia była drużyna Malwee Łódź. Pewna wygrana zespołu z Garwolina 7:1, po 4 bramkach Szymona Rudzkiego, 2 bramkach Patryka Sygi i jednym trafieniu Kornela Zawadki.

W trzecim spotkaniu Zdrowie zmierzyło się z Drukarzem Warszawa. Był to praktycznie mecz o drugie miejsce w grupie i znaczne przybliżenie się do finałów Mistrzostw Polski. Po bardzo wyrównanym meczu nasi zawodnicy ponieśli porażkę 2:3. Bramki zdobyli Kornel Zawadka i Mateusz Świętulski.

O awansie do finałów MP U16 zdecyduje drugi turniej eliminacyjny, który zostanie rozegrany 13 stycznia w Garwolinie. Awans wywalczą dwa zespoły, które w obu turniejach zgromadzą najwięcej punktów. Z rywalizacji w drugim turnieju zrezygnował zespół Malwee Łódź, który miał już tylko iluzoryczne szanse na awans do finałów.

Skład Zdrowia Garwolin U16: Patryk Denisiuk, Jakub Duchna, Filip Galas, Kacper Gontarz, Jan Kaczyński, Piotr Kutwiński (bramkarz), Kacper Michalec, Szymon Rudzki, Patryk Syga, Mateusz Świętulski, Dawid Wawer (bramkarz), Sebastian Zarzycki, Dominik Zarzycki, Kornel Zawadka, Szymon Żaczek, Krzysztof Żołądek

Copyright © 2019 | First Mag designed by Themes4WP