Z ostatniej chwili:

III KAWALERYJSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ /// Turniej rozgrywany jest w ramach obchodów Święta I Pułku Strzelców Konnych w Garwolinie

POWIATOWA LIGA LZS // XII kolejka // ATOM CHĘCINY – JASTRZĘBIE BOROWIE 3:2 // ORZEŁ II UNIN – VICTORIA RĘBKÓW 1:2 // PŁOMIEŃ GÓRKI – KS WOLA STAROGRODZKA 1:5 // PIORUN LIPÓWKI – STROMBERG GŁOSKÓW 4:1 // GKS GOCŁAW – AVE KRZYWDA 0:4 // GKS GÓRZNO – WKS PUZNÓW 1:3 // LAGUNA STARY MIASTKÓW – GKS OSIECK 1:1 // TORNADO WOLA RĘBKOWSKA – KS GARWOLIN 1:8 // HETMAN SULBINY – DRAGON MIĘTNE przełożony // HUSARZ SŁAWINY – pauza

WIN WIN na wyjezdzie

Z WIN WIN Warszawa o Mistrzostwo II Ligi Futsalu

W sobotę o godzinie 20.30 w Warszawie odbędzie się spotkanie w II Lidze Futsalu pomiędzy WIN WIN Warszawa a ZDROWIEM Garwolin. Stawką meczu jest fotel lidera i udział w barażach o I Ligę.

Wygrana daje każdej z drużyn prowadzenie w lidze i praktycznie walkę w barażach. Remis w tym meczu promuje drużynę Victorii Sulejówek. Zapowiada się mega ciekawe widowisko.

Dla naszej ekipy jest w tym momencie najważniejsze mecz sezonu. Bez budżetu, bez treningów, a cały czas się liczymy w walce o mistrzostwo. Nie chodzi tutaj o chwalenie się, czy zarozumiałość. Nie mamy czasu spotkać się aby potrenować. Każdy praca, szkoła, rodzina. Jedni w Warszawie, drudzy w Garwolinie, ciągle gdzieś pędzimy.

To, że udało się nam zebrać i osiągnąć to co do tej pory już należy uznać za sukces. Widać bardzo duży potencjał zawodników, jak również środowiska futsalowego w Garwolinie i powiecie. Dawno nikt nie zapełnił Hali Sportowej w Garwolinie taką rzeszą kibiców (ponad 300 osób). Jeszcze raz podziękowania w ich stronę. Proszę wspierajcie nas swoją obecnością. Jeśli nie fizyczną, to duchową.

 

Hala Sportowa
OSiR Włochy
ul. Gładka 18

Sobota 23 lutego godzina 20.30

Copyright © 2019 | First Mag designed by Themes4WP