Z ostatniej chwili:

WYGRANA ZDROWIA !!! /// II Liga PLF /// ZDROWIE GARWOLIN – BÓR REGUT 20:3 /// pogromca ZDROWIA w Pucharze Polski FUTSAL Leszno trafia na Mistrza Polski REKORD Bielsko-Biała

LIGA LZS /// ABSOLWENT Budel Mistrzem Ligi /// GRAZMAT drugie miejsce /// VICTORIA trzecie miejsce

WIN WIN na wyjezdzie

Z WIN WIN Warszawa o Mistrzostwo II Ligi Futsalu

W sobotę o godzinie 20.30 w Warszawie odbędzie się spotkanie w II Lidze Futsalu pomiędzy WIN WIN Warszawa a ZDROWIEM Garwolin. Stawką meczu jest fotel lidera i udział w barażach o I Ligę.

Wygrana daje każdej z drużyn prowadzenie w lidze i praktycznie walkę w barażach. Remis w tym meczu promuje drużynę Victorii Sulejówek. Zapowiada się mega ciekawe widowisko.

Dla naszej ekipy jest w tym momencie najważniejsze mecz sezonu. Bez budżetu, bez treningów, a cały czas się liczymy w walce o mistrzostwo. Nie chodzi tutaj o chwalenie się, czy zarozumiałość. Nie mamy czasu spotkać się aby potrenować. Każdy praca, szkoła, rodzina. Jedni w Warszawie, drudzy w Garwolinie, ciągle gdzieś pędzimy.

To, że udało się nam zebrać i osiągnąć to co do tej pory już należy uznać za sukces. Widać bardzo duży potencjał zawodników, jak również środowiska futsalowego w Garwolinie i powiecie. Dawno nikt nie zapełnił Hali Sportowej w Garwolinie taką rzeszą kibiców (ponad 300 osób). Jeszcze raz podziękowania w ich stronę. Proszę wspierajcie nas swoją obecnością. Jeśli nie fizyczną, to duchową.

 

Hala Sportowa
OSiR Włochy
ul. Gładka 18

Sobota 23 lutego godzina 20.30

Copyright © 2019 | First Mag designed by Themes4WP