Z ostatniej chwili:

WYGRANA ZDROWIA !!! /// II Liga PLF /// ZDROWIE GARWOLIN – BÓR REGUT 20:3 /// pogromca ZDROWIA w Pucharze Polski FUTSAL Leszno trafia na Mistrza Polski REKORD Bielsko-Biała

LIGA LZS /// ABSOLWENT Budel Mistrzem Ligi /// GRAZMAT drugie miejsce /// VICTORIA trzecie miejsce

Puchar Ligi

Puchar Ligi – zakończenie sezonu halowego w GLP

PUCHAR LIGI GLPniedziela 17 marca 2019
Tradycyjnie sezon halowy kończymy Pucharem Ligi. W tym turnieju mogą brać udział wszystkie drużyny z GLP (wszystkie ligi) oraz nowe ekipy.
Cennego trofeum broni zespół Magsty. Turniej ma charakter open, czyli nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o zawodników grających w klubach.
Turniej odbędzie się w niedzielę 17 marca 2019 roku. Początek o godzinie
16:30.
W tym dniu odbędzie się wręczenie nagród za Ligę Europejską. Wręczone zostaną również medale dla drużyn, które uczestniczyły w rozgrywkach GLP w Lidze Profi, Amatorskiej i LZS w sezonie 2018/2019.

Po odbiór wyjątkowych medali zapraszamy drużyny:
ZELLER PLASTIK POLAND, MAGSTA, ZDROWIE GARWOLIN (Liga Profi),
STARE WILKI, KAPSEL&KORKOCIĄG, MED-LEGAL (Liga Amatorska)
ABSOLWENT BUDEL, GRAZMAT, VICTORIA RĘBKÓW (Liga LZS).

Podczas tego wieczoru przedstawiciele Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej uhonorują medalami zawodników ZDROWIA GARWOLIN za zajęcie II miejsca w II Lidze Futsalu

Również w  niedzielę w Hali Stulecia (Szkoła Podstawowa Nr 5) zostanie rozegrany Charytatywny Turniej dla Karoliny Kondej. Będą w nim uczestniczyć również drużyny grające w GLP. Piękna inicjatywa i piękny cel. Niestety niedziela jest jedynym terminem, kiedy możemy rozegrać turniej kończący sezon w GLP, dlatego następuje zbitka czasowa. Zakończenie turnieju dla Karoliny przewidziane jest około godz. 16, dlatego rozpoczynamy turniej Pucharu Ligi o godz. 16.30. Prośba do drużyn, które chcą wystąpić w Pucharze Ligi o wyrozumiałość. Niestety nie możemy zagrać w innym terminie.

 

Copyright © 2019 | First Mag designed by Themes4WP