Z ostatniej chwili:

III KAWALERYJSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ /// Turniej rozgrywany jest w ramach obchodów Święta I Pułku Strzelców Konnych w Garwolinie

POWIATOWA LIGA LZS // XII kolejka // ATOM CHĘCINY – JASTRZĘBIE BOROWIE 3:2 // ORZEŁ II UNIN – VICTORIA RĘBKÓW 1:2 // PŁOMIEŃ GÓRKI – KS WOLA STAROGRODZKA 1:5 // PIORUN LIPÓWKI – STROMBERG GŁOSKÓW 4:1 // GKS GOCŁAW – AVE KRZYWDA 0:4 // GKS GÓRZNO – WKS PUZNÓW 1:3 // LAGUNA STARY MIASTKÓW – GKS OSIECK 1:1 // TORNADO WOLA RĘBKOWSKA – KS GARWOLIN 1:8 // HETMAN SULBINY – DRAGON MIĘTNE przełożony // HUSARZ SŁAWINY – pauza

mamut cup 2019 kopia

Mamut Cup – zmiana terminu

Mamut Cup 2019 – zmiana terminu.

Turniej, który miał rozpocząć sezon w plażowej piłce nożnej został przeniesiony z 1 czerwca na 16 czerwca 2019 (niedziela). Obecnie trwają jeszcze rozgrywki trawiaste, które wchodzą w decydującą fazę. Dlatego zdecydowanie lepszym terminem na rozpoczęcie sezonu będzie niedziela 16 czerwca.

W tym sezonie zespół Zdrowia Garwolin (seniorzy) czekają rozgrywki I Ligi, Puchar Polski oraz udział drużyny młodzieżowej w Pucharze Polski i (miejmy nadzieję) udział w Mistrzostwach Polski. Młodzieżowy Puchar Polski jest jednocześnie eliminacją do Mistrzostw Polski. Taki niecodzienny i niespotykany system eliminacji wymyślili włodarze PZPN zajmujący się plażową piłka nożną. Aby awansować do MP, trzeba w PP znaleźć się w 8 najlepszych zespołów. Młodzieżowy zespół Zdrowia Garwolin w poprzednim sezonie zajął trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski.

Korzystając z okazji, że pogoda powinna dopisać w niedzielę oraz większość zawodników będzie już po swoich trawiastych meczach, zapraszam wszystkich związanych z zespołem Zdrowia na spotkanie na Mamucie. Spotkanie będzie miało charakter organizacyjno – treningowy. Każdy będzie mógł opowiedzieć o swojej dziewczynie, czy o żonie i swoich planach na sezon. Będzie można się pożalić, pobiadolić i pokrytykować. Wypijemy oranżadę miejscową i zrobimy pierwszy nieoficjalny (dla mediów) trening na piasku.

Zapraszam również bardzo serdecznie nowe osoby, które mają ochotę pobawić się w beach soccer. Szczególnie mile widziany jest nowy narybek do drużyny młodzieżowej (rocznik 1998 i młodsi).

Zapraszam od godziny 16.00

Można wziąć ze sobą koleżankę, żonę i oranżadę

 

Motto na sezon 2019:

Nie powiem ci, jaki mamy budżet, bo wtedy zrobisz wszystko, aby z nami nie przegrać.

Copyright © 2020 | First Mag designed by Themes4WP