Z ostatniej chwili:

LIGA LZS // III kolejka – 19.12.2020 // KS Garwolin – WKS Puznów 10:0 // DRAGON Miętne – KS Wola Starogrodzka 5:4 // LAGUNA Stary Miastków– STROMBERG Głosków 7:4 // ABSOLWENT Budel – ORZEŁ II Unin 10:2 // GKS Górzno – GÓRNIK GÓRNA Miastków K. 1:2

LIGA AMATORSKA // III kolejka – 20.12.2020 // STARE WILKI – RED BULL 1:1 // MED-LEGAL – KAMAR 4:4 // RADOSNY FUTBOL – FC OGÓLNIAK 3:3 // MICHAŁKI – DRUKARNIA RAGUS 5:6 // PIRELLS INNOVATIVE – CPI Zawady 1:6

logo Powiatowa Liga LZS

Czas dokończyć, to co zaczęliśmy.

Przed Nami nie lada wyzwanie. W takich okolicznościach nie grali, ani nasi pradziadkowie, ani dziadkowie, ani ojcowie oraz matki.

Po raz pierwszy zagramy w zgoła innym reżimie sanitarnym. W tej historycznej chwili, po raz pierwszy będziemy mieli obowiązek zdezynfekować nasze organizmy od zewnątrz. Mamy ogromne doświadczenie, jak to robić wewnętrznie. Niektórzy zawodnicy, a wręcz całe drużyny w tej materii osiągnęły poziom ekstraklasy.

Przypomnę zmodyfikowane motto LZS.
Gramy systemem sobota – niedziela. W sobotę dezynfekcja wewnętrzna, a w niedzielę zewnętrzna (podwójna – przed i po meczu)

 

A teraz trochę na poważnie. Gospodarz spotkania ma obowiązek zapewnienia płynu do dezynfekcji dla obu drużyn. Dezynfekujemy ręce przed spotkaniem (wszyscy zawodnicy, rezerwowi i sztab szkoleniowy) oraz po spotkaniu (oczywiście też wszyscy). Gdyby były problemy z płynem do dezynfekcji, można użyć lokalnych zamienników. Trzeba przy tym pamiętać, że zamiennik powinien mieć powyżej 60 voltów. Wiadomo, że każda miejscowość posiada lokalnego producenta, co do którego obowiązują przepisy RODO.

Poza boiskiem zawodnicy rezerwowi i sztab szkoleniowy zobowiązany jest do zachowania dystansu społecznego (minimum 2 metry).

Przed i po meczu proszę zdezynfekować piłki użyte do gry.

Drużyny zgłaszają zawodników, którzy na jesieni grali w klubach OZPN. Mogą to być zawodnicy, którzy zagrali epizodycznie, albo już na jesieni zgłaszali chęć powrotu do LZS-ów. Dlatego, proszę szefów drużyn o zgłaszanie takich zawodników do mnie. Po weryfikacji, tacy zawodnicy zostaną podani do publicznej wiadomości. W/w zawodników będzie obowiązywała klauzula, że w jesiennych rozgrywkach, nie będą mogli występować w klubach OZPN.

PROSZĘ SZEFÓW O INFORMACJĘ O TAKICH ZAWODNIKACH. Bez weryfikacji zawodnicy nie mogą występować w naszych rozgrywkach.

 

W zespole GKS Gocław nastąpiła zmiana na stanowisku szeryfa. Roberta Oskrobę zastąpił Damian Jałocha. Pod wodzą Roberta Oskroby zespół GKS Gocław osiągnął swój największy, historyczny sukces – Mistrzostwo Powiatowej Ligi LZS w sezonie 2014/2015. Dziękujemy Robertowi za wkład pracy na rzecz rozwoju GKS Gocław oraz środowiska LZS.
Obecny skład Zarządu GKS GOCŁAW:
Prezes (Szeryf) – Damian Jałocha
Wiceprezes (Pierwszy Zastępca) – Przemysław Szostak
Członek (Drugi Zastępca) – Sylwester Jedynak

 

Do gry powraca GKS Osieck, który może poszczycić się oświetleniem boiska.

 

Aktualne telefony do przedstawicieli klubów oraz sędziów do pobrania na stronie (zakładka w kolumnie LZS – Telefony LZS 2019/2020)
http://glpfutsal.pl/index.php/2018/04/01/telefony-lzs-2018/

 

Przypominam o obowiązku wypełnienia protokołu. Każda drużyna jest zobowiązana do jego sporządzenia. Protokół tradycyjnie jest przekazywany sędziemu (przed meczem). Jest oczywiście możliwość korekty bądź dopisania w trakcie meczu. Protokół jest do pobrania na stronie, albo można go sporządzić samemu, przerabiając z lat ubiegłych (zakładka w kolumnie LZS – Do pobrania)
http://glpfutsal.pl/index.php/lzs/liga-polagros/do-pobrania/

 

Copyright © 2021 | First Mag designed by Themes4WP