Z ostatniej chwili:

POLARGOS Powiatowa Liga LZS /// I Liga /// PIORUN Lipówki mistrzem /// KS Wola Starogrodzka drugie miejsce /// JASTRZĘBIE Borowie trzeci plac /// Piotr Dróżdż z Pioruna najlepszym strzelcem w I Lidze /// Damian Kisiel z Pioruna najlepszym bramkarzem /// KS Wola Starogrodzka wygrywa klasyfikację Fair Play

POLARGOS Powiatowa Liga LZS /// II Liga /// PŁOMIEŃ Górki i ATOM Chęciny awansują do I Ligi /// Włodek Kędziorek z Conectum najlepszym strzelcem w II Lidze /// Przemysław Kaczmarczyk z Atomu najlepszym bramkarzem /// Płomień Górki wygrywa klasyfikację Fair Play

Polargos

15 kwietnia wznawia rozgrywki POLARGOS Powiatowa Liga LZS

Po przerwie zimowej wznawia rozgrywki POLAGROS Powiatowa Liga LZS. Start rozgrywek I i II Ligi zaplanowany jest na 15 kwietnia 2018 roku.

Tradycyjnie sezon chcemy rozpocząć sezon wiosenny dwoma turniejami: Pucharem Kazimierza, czyli Puchar Przewodniczącego Powiatowej Rady LZS – Kazimierza Sionka oraz Pucharem Wójta Gminy Garwolin – Marcina Kołodziejczyka. Pierwszy Turniej Kazimierza planujemy rozegrać w sobotę 7 kwietnia, natomiast Turniej Wójta, dzień później w niedzielę 8 kwietnia. Miejscem zmagań obu turniejów będzie prawdopodobnie arena ze sztuczną nawierzchnią w Miętnem, ale rozważamy zorganizowanie w/w turniejów na Orlikach. Proszę o wyrażenie opini w tej sprawie szefów Klubów i o ewentualne propozycje, na których Olikach moglibyśmy rozegrać taki turniej.

Puchar Kazimierza Puchar Wójta

 

 

 

 

 

Chęć udziału w naszej Lidze zgłosił kolejny zespół. Prawdopodobnie od rundy wiosennej swoją przygodę w LZS-ach rozpocznie zespół z Górzna. W II lidze występuje obecnie 9 zespołów, więć przyjmując nową ekipę, mielibyśmy teraz 10 zespołów i żadna drużyna nie musiałaby pauzować.

Ta sprawa oraz inne bieżące (m. in. problemy z boiskiem w Miętnem, a szczególnie jego kosztem) zostaną omówione na spotkaniu przed rozpoczęciem. Proponuje spotkanie w piątek 23 marca.

Oczekując na Wasz odzew i gotowość na polu walki, pozdrawiam budzącą się ze snu zimowego brać LZS-owską.

Piotr Kapica

Copyright © 2018 | First Mag designed by Themes4WP