Z ostatniej chwili:

WYGRANA ZDROWIA !!! /// II Liga PLF /// ZDROWIE GARWOLIN – BÓR REGUT 20:3 /// pogromca ZDROWIA w Pucharze Polski FUTSAL Leszno trafia na Mistrza Polski REKORD Bielsko-Biała

LIGA LZS /// ABSOLWENT Budel Mistrzem Ligi /// GRAZMAT drugie miejsce /// VICTORIA trzecie miejsce

Polargos

Aktualizacje w Polargos LZS

Zostały zamieszczone opisy XV i XVI kolejki. Proszę sprawdźcie strzelców bramek i kartkowiczów. Wyszło małe zamieszanie z klasyfikacją strzelców, ale temat powinien już być uporządkowany. Jest kilka powodów, dlaczego się tak dzieje

1. Często w protokol nie są wpisane numery. Zdarza się, że są wpisane błędnie.

2. Zawodnicy podczas meczu zamieniają się koszulkami, albo występują z takimi samymi numerami.

3. Jeśli protokół jest wypełniany ręcznie, to często wygląda jak recepta wypisana przez lekarza. Tylko aptekarz jest w stanie rozpoznać imię i nazwisko zawodnika.

4. Zdarza się, że drużyna nie sporządziła protokołu. To jest już rzadkość, ale np. w ostatniej kolejce (XVII) protokołu nie sporządziła Laguna.

5. Nie sprawdzamy protokołu, po zakończeniu spotkania. Od nowego sezonu wprowadzimy przepis, że osoba odpowiedzialna (kapitan, kierownik, prezes) podpisuje protokół (uzupełniony przez sędziego o strzelców bramek, kartki, czy inne zdarzenia) po zakończeniu spotkania.

6. Wprowadzając strzelców czy kartkowiczów, również ja mogę popełnić bład. Dlatego prośba o sprawdzanie przez Was tego, co zamieszczam w internecie.

Copyright © 2019 | First Mag designed by Themes4WP