Z ostatniej chwili:

POLARGOS Powiatowa Liga LZS /// I Liga /// PIORUN Lipówki mistrzem /// KS Wola Starogrodzka drugie miejsce /// JASTRZĘBIE Borowie trzeci plac /// Piotr Dróżdż z Pioruna najlepszym strzelcem w I Lidze /// Damian Kisiel z Pioruna najlepszym bramkarzem /// KS Wola Starogrodzka wygrywa klasyfikację Fair Play

POLARGOS Powiatowa Liga LZS /// II Liga /// PŁOMIEŃ Górki i ATOM Chęciny awansują do I Ligi /// Włodek Kędziorek z Conectum najlepszym strzelcem w II Lidze /// Przemysław Kaczmarczyk z Atomu najlepszym bramkarzem /// Płomień Górki wygrywa klasyfikację Fair Play

gramy dla Jarka emoticon

Info do zakończenia sezonu LZS

Podczas zakończenia sezonu w POLARGOS Powiatowa Liga LZS zostaną wręczone nie tylko nagrody i puchary za miniony sezon. Zapraszam również drużyny, które walczyły w Lidze na Orliku GLP (CPI Zawady, Kapsel & Korkociąg, Kamar) oraz najlepszego strzelca i bramkarza – Michała Malitkę i Patryka Tkaczewskiego. 

Nagrodę w konkursie – Piłka od Błaszczykowskiego (podawanie na fejsie wyników meczów) odbierze Damian Żak.

 

Konkurs piłkarski na zakończenie ligi.
Startują
drużyny trzyosobowe – koniecznie w strojach klubowych. Do rozegrania będzie 5 albo 6 konkurencji (m.in. siła strzału, poprzeczka, kręcioła). Prawo startu mają oczywiście wszystkie drużyny z LZS-ów, najlepsze drużyny z Ligi na Orliku (CPI Zawady, Kapsel & Korkociąg, Kamar) oraz zaproszeni goście. Nagrodą dla najlepszej ekipy będzie ORYGINALNA PIŁKA przywieziona prosto z Mistrzostw Świata w Rosji, którą zdobyli nasi specjalni wysłannicy z LZS-ów. Jest to jedna z kilku piłek, którą miał być rozgrywany mecz Polska – Kolumbia. Dlatego jeśli na tym meczu będzie brakowało piłek, to proszę się nie denerwować. Jedna z nich jest już w Polsce. W całej logistycznej operacji swój bardzo duży udział ma Piotr Mikulski z PEPEK-SPORT – dziękujemy.

Proszę drużyny w komentarzu albo telefonicznie o potwierdzenie udziału w konkursie.

Drużyny, które nie grały w Lidze, a są również częścią naszego środowiska proszę o info czy wystąpią w konkursie.
Zapytanie kierowane do:
Absolwent Budel, Grom Wygoda, Huragan Starowola, Perła Zawady, Tajfun Miętne, Turyści Choiny, Wilk Wilkowyja, Zdrowie Garwolin.

Na koniec sprawa najważniejsza. GRAMY DLA JARKA.
I nie chodzi tu głównie o pieniądze.

Pozdrawiam i zapraszam
Piotr Kapica

oryginał prosto z Rosji

piłka z MS

Copyright © 2018 | First Mag designed by Themes4WP