Z ostatniej chwili:

POLARGOS Powiatowa Liga LZS /// I Liga /// PIORUN Lipówki mistrzem /// KS Wola Starogrodzka drugie miejsce /// JASTRZĘBIE Borowie trzeci plac /// Piotr Dróżdż z Pioruna najlepszym strzelcem w I Lidze /// Damian Kisiel z Pioruna najlepszym bramkarzem /// KS Wola Starogrodzka wygrywa klasyfikację Fair Play

POLARGOS Powiatowa Liga LZS /// II Liga /// PŁOMIEŃ Górki i ATOM Chęciny awansują do I Ligi /// Włodek Kędziorek z Conectum najlepszym strzelcem w II Lidze /// Przemysław Kaczmarczyk z Atomu najlepszym bramkarzem /// Płomień Górki wygrywa klasyfikację Fair Play

Składy jesień 1 Liga

AVE KRZYWDA
Balas Artur 1992
Choim Mariusz 1998
Domienik Daniel 2000
Głowala Łukasz 1991
Górka Piotr 1989
Górka Sławomir 1999
Grzywacz Norbert 1994
Janisiewicz Marek 1992
Jarzyna Adrian 1997
Jarzyna Damian 1994
Jarzyna Marcin 1999
Kołnierzak Adam 1989
Kołnierzak Tomasz 1988
Kowalczyk Jarosław 1993
Kurach Kamil 1999
Kusak Daniel 1988
Kuźma Damian 1998
Kuźma Daniel 1996
Paziewski Mariusz 1982
Płatek Damian 1994
Poświata Daniel 1995

DRAGON MIĘTNE
Adamowicz Cezary 1993
Balas Paweł 1990
Benicki Maciej 1994
Goryszewski Mateusz 1986
Górski Sebastian 1994
Kargol Tomasz 1992
Kocyk Patryk 1994
Kot Jakub 1991
Latuszek Sebastian 1994
Leszek Mariusz 1980
Piesio Hubert 1993
Popiński Patryk 1994
Przybysz Piotr 1996
Przygoda Tomasz 1996
Rembek Mateusz 1994
Sekuła Wojciech 1994
Siarkiewicz Dariusz 1983
Siarkiewicz Łukasz 1991
Szczęśniak Przemysław 1992
Talar Tomasz 1976
Talarek Łukasz 1990
Wawer Józef 1995
Wawer Stanisław 1999
Wirtek Artur 1981

GKS GOCŁAW
Całka Artur 1994
Całka Dariusz 1990
Całka Łukasz 1983
Gąska Adrian 1986
Jałocha Mariusz 1987
Jedynak Sylwester 1987
Kloch Jakub 1994
Kloch Mateusz 1995
Kot Radosław 1985
Mazek Bartłomiej 2000
Mazek Robert 1995
Możdżonek Robert 1986
Możdżonek Sylwester 1988
Oskroba Robert 1987
Pacek Łukasz 1985
Piętka Paweł 1990
Piętka Paweł 2000
Piłka Kamil 1985
Sibilski Kamil 1993
Sibilski Łukasz 1994
Sokołowski Dominik 1998
Starosz Arkadiusz 2001
Wilk Adrian 1988
Wojciechowski Rafał 1993
Zawadka Łukasz 1986
Zawadka Michał 1992
Zawadka Paweł 1983

GKS OSIECK
Cichecki Mateusz 1996
Cyrta Mateusz 1992
Dobczyński Paweł 1992
Gajewski Sebastian 1990
Głowala Michał 1994
Głowala Piotr 1992
Gniadek Bartłomiej 1995
Grzegrzółka Damian 1989
Grzegrzółka Dominik 1997
Jałocha Adrian 1994
Jałocha Jarosław 1992
Królikowski Szymon 2000
Kurach Grzegorz 1988
Lenarcik Michał 1998
Masny Grzegorz 1981
Mazek Przemysław 1981
Moskwa Marek 1993
Moskwa Paweł 1994
Nizioł Nikolas 1983
Parzyszek Radosław 1985
Paśnik Marcin 1979
Poncyljusz Przemysław 1997
Prudzyński Grzegorz 1976
Saganek Dariusz 1977
Skiba Piotr 1977
Sosnowski Karol 1998
Sterna Andrzej 1984
Sterna Wojciech 1994
Styczyński Łukasz 1981
Styczyński Maciej 1992
Trzaskowski Marcin 1977
Trzaskowski Piotr 1976
Wasążnik Kamil 1990
Woźniak Krzysztof 1979
Wronka Mateusz 1992
Zawada Dariusz 1975

HETMAN SULBINY
Boroszko Tomasz 1987
Gawryś Rafał 1991
Kędziorek Daniel 1991
Kędziorek Włodzimierz 1982
Kędziorek Wojciech 1992
Kondej Daniel 1993
Kulka Łukasz 1996
Lis Sebastian 1989
Martynów Kamil 1989
Mianowski Kamil 1986
Mianowski Sebastian 1994
Mikulski Jarosław 1993
Ornat Karol 1977
Osiak Sławomir 1996
Sionek Korneliusz 1980
Sowa Jarosław 1980
Szarek Michał 1990
Tobiasz Grzegorz 1987
Tobiasz Piotr 1996
Trzmiel Mateusz 1990
Trzmielewski Łukasz 1989

ORZEŁ II UNIN
Baran Dominik 1983
Braniewski Mateusz  
Brych Dominik 1992
Brych Piotr 1978
Brych Stanisław 1997
Brych Andrzej 1979
Gazda Tomasz 1984
Kajtowski Kamil 1990
Kisiel Przemysław 1992
Kobziński Kamil 1991
Kondej Mateusz 1998
Kurek Cezary 1974
Michalczyk Michał 1996
Mikulski Piotr 1990
Mikulski Piotr (Pepek) 1983
Mikulski Sławomir 1984
Mucha Grzegorz  
Parzyszek Leszek 1991
Przybysz Jarosław 1985
Przybysz Dawid 1993
Rękawek Piotr 1990
Serej Andrzej  
Walenda Teodor 1978
Winiarek Piotr 1975
Zarzycki  Mariusz 1990

PIORUN LIPÓWKI
Bąk Radek 1983
Całka Tomasz 1985
Dąbrowski Zbyszek 1977
Dziedzic Piotr 1985
Foryś Mateusz 1997
Galas Adrian 1996
Górski Bartek 1998
Górski Karol 1996
Jałocha Paweł 1987
Jałocha Łukasz 1986
Jaroń Bartek 1991
Kamiński Łukasz 1983
Kapusta Kamil 1998
Kapusta Paweł 1976
Kisiel Damian 1995
Kuczyński Artur 1983
Miętus Krzysztof 1985
Mikulski Ernest 1988
Mucha  Emil 1992
Poncyleusz Artur 1980
Przybysz Arek 1994
Sadło Grzegorz 1988
Wantusiak Marcin 1986
Wilczek Mariusz 1985
Zleczewski Artur 1985

STROMBERG GŁOSKÓW
Bogusz Andrzej 1986
Dąbrowski Adrian 1999
Dąbrowski Piotr 1999
Domaszczyński Karol 1983
Mikulski Ariel 1990
Mikulski Łukasz 1989
Mikulski Mateusz 1992
Morton Łukasz 1992
Mucha Maciek 1995
Pałysa Karol 1994
Pałyska Mateusz 1991
Pasternak Łukasz 1993
Piętka Kondrad 1992
Piętka Rafał 1992
Poszytek Przemysław 1990
Prożych Radosław 1993
Szulc Grzegorz 1990
Trzpil Wojciech  
Zawadzki Łukasz 1985

TORNADO WOLA RĘBKOWSKA
Akala Grzegorz 1987
Duchna Jarosław 1992
Gadoś Piotr 1987
Głaszczka Marcin 1990
Kałaska Jan  
Kędziorek Damian 1997
Makulski Mariusz 1987
Malitka Karol 1992
Mazurek Radosław 1987
Mianowski Jakub 1999
Mianowski Piotr 1997
Mianowski Tomasz 1999
Mucha Piotr  
Targoński Stanisław 1992
Stasiurka Jacek 1992
Świrk Bartłomiej 1997
Tobiasz Patryk 1994
Wilczek Robert 1992
Wójcik Mariusz 1983
Zalewski Bartłomiej 1990
Zalewski Mateusz 1991
Zowczak Łukasz 1992

VICTORIA RĘBKÓW
Adamczyk Daniel 1996
Budyta Paweł 1978
Ciećko Dariusz 1980
Ekert Jakub 1992
Gałązka Jakub 1997
Jędrzejewski Tomasz 1980
Lach Bogdan 1983
Majewski Adrian 1994
Nowicki Mateusz 1991
Ostrowski Cezary 1981
Ostrowski Michał  
Piwoński Tomasz  
Polniak Grzesiek  
Rękawek Paweł 1980
Rękawek Piotr  
Szarek Adrian 1989
Szwej Mateusz 1991
Świesiulski Daniel 1988
Wielgosz Michal 1991
Witak Mariusz 1974
Witak Paweł 1987
Zaleski Paweł 1989

 

Copyright © 2018 | First Mag designed by Themes4WP