Z ostatniej chwili:

POLARGOS Powiatowa Liga LZS /// I Liga /// PIORUN Lipówki mistrzem /// KS Wola Starogrodzka drugie miejsce /// JASTRZĘBIE Borowie trzeci plac /// Piotr Dróżdż z Pioruna najlepszym strzelcem w I Lidze /// Damian Kisiel z Pioruna najlepszym bramkarzem /// KS Wola Starogrodzka wygrywa klasyfikację Fair Play

POLARGOS Powiatowa Liga LZS /// II Liga /// PŁOMIEŃ Górki i ATOM Chęciny awansują do I Ligi /// Włodek Kędziorek z Conectum najlepszym strzelcem w II Lidze /// Przemysław Kaczmarczyk z Atomu najlepszym bramkarzem /// Płomień Górki wygrywa klasyfikację Fair Play

Składy 2 Liga

ATOM CHĘCINY
Dadas Łukasz 1996
Gałkowski Robert 1983
Gałkowski Sławomir 1981
Gałkowski Dominik 1999
Gałkowski I Piotr 1974
Gałkowski II Piotr 1994
Grązka Damian 1989
Grązka Daniel 1988
Gruszczyński Tomasz 1988
Gruszczyński Mariusz 1987
Gruszczyński Daniel 1997
Kirkiewicz Kacper 1994
Kopytowski Wojciech 1982
Kowalczyk  Szymon 1998
Kurach Kordian 1996
Łubian Albert 1995
Mateńko Szymon 1989
Mateńko Dominik 1992
Mianowski Jan 1988
Mucha Adam 1996
Ocep Łukasz 1989
Pluta Łukasz 1989
Tobiasz Maciej 1996
Trzpil Bartosz 1998
Trzpil Rafał 1988
Wałachowski Kamil 1981
Wielgosz Paweł 1985
Wyrzykowski Adrian 1998
Zając Dominik 1990

HUSARZ SŁAWINY
Gruszecki Piotr 1997
Krawczyk Mateusz 1995
Krawczyk Łukasz 1994
Krawczyk Patryk 1997
Kuszmierek Jakub 1991
Łysiak Adrian 1997
Matysek Adrian 1994
Matysek Patryk 1995
Matysek Kacper 1997
Michalak Marcin 1989
Prusiński Sylwester 1995
Saganek Krzysztof 1995
Salamończyk Szymon 1995
Sionek Arkadiusz 1998
Stachurski Wiktor 2000
Świderski Kamil 1992
Zawadzki Michał 1995
Bieńko Marcin 1998
Poświata Przemysław 1991

JASTRZĘBIE BOROWIE
Baran
Arkadiusz 1987
Baran Dominik 1990
Baran Michał 1988
Baran Radosław 1987
Gajowniczek Łukasz 1987
Gasek Kacper 1998
Graff Zbigniew 1996
Jakubiak Eryk 1997
Kaniewski Damian 1989
Kępka Hubert 1999
Kordaś Paweł 1990
Matysek Artur 1996
Nowak Hubert 1988
Osiak Łukasz 1988
Oszkiel Sebastian 1994
Prusiński Kryspin 1989
Pułtorak Damian 1992
Rosa Przemysław 1993
Sabak Przemysław 1995
Serzysko Karol 1998
Siwek Grzegorz 1989
Stułka Łukasz 1995
Tomaszewski Jacek 1991
Tomaszewski Marcin 1989

KS LESZCZYNY
Dębowski
Patryk 1990
Gałązka Jarek 1986
Gontarz Arek 2000
Grześkiewicz Paweł 1997
Kocon Grzegorz 1993
Konieczny Artur 1993
Kuszpit  Kamil 1999
Kuźma Jakub 1993
Kuźma Marcin 1995
Lewandowski Artur 1996
Łuczyński Kacper 2000
Mikulski Bartek 1999
Mucha Jakub 1999
Narojczyk Kamil 1993
Narojczyk Sebastian 1993
Ochnio Piotr 1987
Ostolski Mateusz 1996
Rudzki Kamil 1998
Sawicki Michał 1983
Sawicki Michał 1983
Sobczuk Piotrek 2000
Soszka Kamil 1997
Wielgosz Bartek 1997
Wielgosz Tomasz 1988
Wiśniewski Mateusz 1989
Wiśniewski Mateusz 1990
Wójcik Wojtek 1998
Zalewski Marcin 1986
Zawadka Damian 2000

KS WOLA STAROGRODZKA
Barbarczyk
Arkadiusz 1990
Foryś Michał 1997
Gąska Przemysław 1996
Kałaska 1992
Kowalczyk Zbigniew 1994
Krupa Jakub 1993
Mazek Daniel 1998
Nalazek Bartosz 1994
Rżysko Daniel 1996
Rżysko Patryk 1996
Rżysko Piotr 1994
Sasin Kamil 1992
Sasin Łukasz 1995
Sasin Piotr 1994
Suchecki Kamil 1992
Wojda Rafał 2000
Woźniak Arkadiusz 1992
Woźniak Daniel 1997
Zawadka Wojciech 1990
 
LAGUNA STARY MIASTKÓW
Baran
Jakub 1994
Baran Łukasz 1983
Biedrzycki Łukasz 1986
Czubkowski Rafał 2000
Głowala Mateusz 1991
Gora Kamil  
Gora Marcin 1993
Jonak Tomasz 1973
Kućma Hubert 2000
Lewicki Mariusz 1976
Mikulski Michał 1998
Mikulski Piotr 1998
Moch Kamil 1994
Moch Krzysztof 1989
Salamończyk Łukasz 1992
Salamończyk Patryk 1997
Salamończyk Piotr 1997
Salamończyk Tomasz 1978
Siwek Aleksander 1997
Siwek Bartosz 1988
Siwek Grzegorz 1994
Siwek Piotr 1995
Siwek Sebastian 1999
Siwek Sebastian 1983
Wichowski Patryk 1992
Zając Mateusz  

PŁOMIEŃ GÓRKI
Błachnio 
Mariusz 1986
Cichecki Marek 1993
Domarecki Piotr 1986
Gawryś Bartłomiej 1990
Gawryś Grzegorz 1973
Gawryś Marcin 1989
Janisiewicz Artur 1983
Jarzyna Tomasz 1989
Kowalski Mateusz 1993
Matysiak Mateusz 1999
Mądry Mariusz 1985
Mikulski Tomasz 1996
Oliwa Mariusz 1987
Paśnik Patryk 1994
Rosiak Wojciech 1994
Rosłaniec Piotr 1994
Śliwecki Łukasz 1993
Wolski Mariusz 1982
Zalewski Rafał 1988
Zawadka Tomasz 1995
Zduńczyk Norbert 1998

TURYŚCI CHOINY
Antosiewicz Krzysztof
Belkiewicz Marcin 1986
Belkiewicz Mateusz 1992
Domarecki Szymon
Foryś Rafał 1989
Jeleń Mateusz 1990
Łubian Arkadiusz 1987
Łubian Marek
Łubian Wojciech 1995
Metera Dariusz 1988
Metera Marcin 1986
Metera Mariusz 1991
Osiński Karol 1992
Osiński Paweł 1991
Sasimowski Adam
Sowa Radosław 1993
Zawadka Rafał 1990

WILK WILKOWYJA
Belka Paweł 1984
Cichecki Cezary 2000
Cisowski Jarosław 1977
Dybcio Jan 1990
Głowala Szymon 1996
Grzywacz Patryk 1999
Kocyk Krzysztof 1986
Kościesza Dawid 1991
Kościesza Kamil 1996
Kościesza Paweł 1988
Kościesza Piotr 1992
Kotlarski Grzegorz 1992
Krawczyk Artur 1989
Pacek Artur 1995
Przybysz Krzysztof 1992
Przybysz Robert 1989
Sałata Piotr 1986
Siarkiewicz Piotr 1986
Stefański Łukasz 1985
Szwed Tomasz 1986
Winek Krzysztof 1995
Winek Tomasz 1997

WKS PUZNÓW
Brzyzek Grzegorz  
Grzeszczak Rafał  
Kaczmarczyk Maciej  
Kowalski Jakub 1983
Kowalski Łukasz  
Miętus Damian  
Migas Andrzej 1986
Mikulski Dariusz  
Mikulski Kamil  
Mikulski Mateusz 1993
Ochnio Piotr 1978
Ośko Michał  
Piesio Leszek 1976
Poszytek Daniel  
Poszytek Kacper  
Pytel Igor  
Rafał Miętus  
Rękawek Jarosław 1984
Wielgosz Zbigniew 1975
Wojtasiewicz Hubert 1980
Zadrożny Mariusz 1975

Copyright © 2018 | First Mag designed by Themes4WP