Z ostatniej chwili:

POLARGOS Powiatowa Liga LZS /// I Liga /// PIORUN Lipówki mistrzem /// KS Wola Starogrodzka drugie miejsce /// JASTRZĘBIE Borowie trzeci plac /// Piotr Dróżdż z Pioruna najlepszym strzelcem w I Lidze /// Damian Kisiel z Pioruna najlepszym bramkarzem /// KS Wola Starogrodzka wygrywa klasyfikację Fair Play

POLARGOS Powiatowa Liga LZS /// II Liga /// PŁOMIEŃ Górki i ATOM Chęciny awansują do I Ligi /// Włodek Kędziorek z Conectum najlepszym strzelcem w II Lidze /// Przemysław Kaczmarczyk z Atomu najlepszym bramkarzem /// Płomień Górki wygrywa klasyfikację Fair Play

Strzelcy 2 Liga

po IX kolejkach
79 zawodników strzeliło przynajmniej 1 bramkę
4 bramki samobójcze, 6 z walkowera.
W 54 meczach strzelono 237 bramki.
 

  nazwisko imię drużyna bramki
1 Pacek Artur Wilk 12
2 Mazek Daniel KSWS 10
3 Wojtasiewicz Hubert WKS 9
4 Sabak Przemysław Jastrzębie 8
  Stułka Łukasz Jastrzębie 8
  Wichowski Patryk Laguna 8
  Jarzyna Tomasz Płomień 8
  Kościesza Piotr Wilk 8
9 Krawczyk Mateusz Husarz 7
  Cichecki Cezary Wilk 7
11 Salamończyk Tomasz Laguna 6
  Śliwecki Łukasz Płomień 6
13 Mądry Mariusz Płomień 5
14 Zając Dominik Atom 4
  Krawczyk Łukasz Husarz 4
  Baran Michał Jastrzębie 4
  Rosa Przemysław Jastrzębie 4
  Sabak Bartłomiej Jastrzębie 4
  Kocon Grzegorz KS 4
  Rudzki Kamil KS 4
  Siwek Grzegorz Laguna 4
  Foryś Rafał Turyści 4
  Belka Paweł Wilk 4
  Siarkiewicz Piotr Wilk 4
25 Gruszczyński Tomasz Atom 3
  Kowalczyk Szymon Atom 3
  Pluta Łukasz Atom 3
  Matysek Patryk Husarz 3
29 Kuszmierek Jakub Husarz 2
  Łysiak Adrian Husarz 2
  Graf Zbigniew Jastrzębie 2
  Kaniewski Damian Jastrzębie 2
  Kępka Hubert Jastrzębie 2
  Osiak Łukasz Jastrzębie 2
  Prusiński Kryspin Jastrzębie 2
  Zalewski Marcin KS 2
  Foryś Michał KSWS 2
  Sasin Piotr KSWS 2
  Woźniak Arkadiusz KSWS 2
  Gora Kamil Laguna 2
  Salamończyk Piotr Laguna 2
  Gawryś Bartłomiej Płomień 2
  Kowalski Mateusz Płomień 2
  Zduńczyk Norbert Płomień 2
  Belkiewicz Mateusz Turyści 2
  Jeleń Mateusz Turyści 2
47 Kirkiewicz Kacper Atom 1
  Łubian Albert Atom 1
  Mateńko Dominik Atom 1
  Gruszecki Piotr Husarz 1
  Matysek Adrian Husarz 1
  Matysek Mateusz Husarz 1
  Poświata Przemysław Husarz 1
  Prusiński Sylwester Husarz 1
  Salamończyk Szymon Husarz 1
  Świderski Kamil Husarz 1
  Baran Arkadiusz Jastrzębie 1
  Gasek Kacper Jastrzębie 1
  Oszkiel Sebastian Jastrzębie 1
  Pułtorak Damian Jastrzębie 1
  Konieczny Artur KS 1
  Kuźma Jakub KS 1
  Malitka Michał KS 1
  Narojczyk Kamil KS 1
  Wielgosz Tomasz KS 1
  Zalewski Michał KS 1
  Suchecki Kamil KSWS 1
  Zawadka Wojciech KSWS 1
  Siwek Aleksander Laguna 1
  Siwek Sebastian Laguna 1
  Rosiak Wojciech Płomień 1
  Antosiewicz Krzysztof Turyści 1
  Łubian Arkadiusz Turyści 1
  Metera Dariusz Turyści 1
  Osiński Paweł Turyści 1
  Grzywacz Patryk Wilk 1
  Barański Karol WKS 1
  Ośko Michał WKS 1
  Zadrożny Mariusz WKS 1

Copyright © 2018 | First Mag designed by Themes4WP