Z ostatniej chwili:

POLARGOS Powiatowa Liga LZS /// I Liga /// PIORUN Lipówki mistrzem /// KS Wola Starogrodzka drugie miejsce /// JASTRZĘBIE Borowie trzeci plac /// Piotr Dróżdż z Pioruna najlepszym strzelcem w I Lidze /// Damian Kisiel z Pioruna najlepszym bramkarzem /// KS Wola Starogrodzka wygrywa klasyfikację Fair Play

POLARGOS Powiatowa Liga LZS /// II Liga /// PŁOMIEŃ Górki i ATOM Chęciny awansują do I Ligi /// Włodek Kędziorek z Conectum najlepszym strzelcem w II Lidze /// Przemysław Kaczmarczyk z Atomu najlepszym bramkarzem /// Płomień Górki wygrywa klasyfikację Fair Play

VII kolejka 2 Liga

II LIGA

godz. 10.00  boisko Wemblej w Górkach
Płomień Górki      KS Leszczyny   4:2 (1:1)
bramki :
Tomasz Jarzyna 21',88’, Łukasz Śliwecki 62’ ,77' (Płomień)
Kamil Rudzki 18’ , Michał Zalewski 58' (KS)
żółte kartki:
Norbert Zduńczyk 85' (Płomień)
Michał Sawicki 70' (KS)
   sędziował  Marcin Żak

widzów ok. 30
Protokół sporządzony prawidłowo.

godz. 10.00  boisko ZSP Nr 2 w Garwolinie
Wilk Wilkowyja      Turyści Choiny  7:2 (2:2)
bramki :
Cezary Cichecki x3, Artur Pacek x2, Paweł Belka, Piotr Kościesza (Wilk)
Rafał Foryś, Mateusz Jeleń (Turyści)
żółte kartki:
Marcin Metera (Turyści)
   sędziował  Przemysław Szczęśniak

widzów ok. 15
Wilk nie wpisał numerów do protokółu. Turyści protokół sporządzili odręcznie.

godz. 13.00  Estadio Puznów
WKS Puznów      Husarz Sławiny   2:8 (2:3)
bramki :
Michał Ośko 3’, Hubert Wojtasiewicz 7' (WKS)
Mateusz Krawczyk 26',80’, Patryk Matysek 15’ ,31', Adrian Łysiak 53’, Kamil Świderski 65’, Szymon Salamończyk 76’, Piotr Gruszecki 79’ (Husarz)
żółte kartki:
Igor Pytel 23’, Mateusz Mikulski 74’(WKS)
   sędziował  Dariusz Rogala

widzów ok. 30
Brak w protokole zawodnika z numerem 16 (Laguna).

godz. 15.00  boisko ZSP Nr 2 w Garwolinie
Jastrzębie Borowie      Laguna Stary Miastków   4:1 (4:0)
bramki :
Przemysław Sabak 25',26’, Przemysław Rosa 36’, Łukasz Stułka 42’ (Atom)
Sebastian Siwek 57’ (Laguna)
żółte kartki:
Aleksander Siwek  76’ (Laguna)
   sędziował  Dariusz Rogala

widzów ok. 50
Laguna nie sporządziła protokołu.

godz. 16.00  Arena Gocław
KS Wola Starogrodzka     Atom Chęciny   1:1 (1:0)
bramki :
Daniel Mazek 42' z karnego (KS)
Szymon Kowalczyk 47' (Atom)
żółte kartki:
Łukasz Sasin 69', Arkadiusz Barbarczyk 71’ (KS)
Sławomir Gałkowski 12' (Atom)
   sędziował  Grzegorz Gardziński
widzów ok. 25

Protokół sporządzony prawidłowo



Copyright © 2018 | First Mag designed by Themes4WP